Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
föleg nyáron kezelhetetlen,a hajam nagyon száraz spröd durva tapintásu.és rövisd is. és göndör .kiengedve nem nagyon tudom hordani föleg ha nincs be száritva egyenesre.akkor is csak addig tudom hordani amig nem kezd hullámososdni az fél nap max ketö de az nagy ritka aki valaki ugy beszáritja.egy héten (nyáron) el kell mennem föleg fodrászhoz beszárotani ,de már a harmadik nap katasztrofa ujbol olyan mint a vc kefe annyira kiszivja a nap is .pedig hajmosás elött be van ricinusoszva ,és mit tehetnék rá ami védi és ápolja a hajamat? Mivel tudnám még ápolni,és adjatok tanácsot bio hajvédö krémre és sprayra .

#szépséges haj
2015. jún. 26. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
és hogyan hordjam ha már szinte mindent kiprobáltam ui:ez a haj csak hosszan jo és növesztem,de nagyon lassan nöl.
2015. jún. 26. 22:21
 2/10 A kérdező kommentje:
sos haj nem értem masoknak olyan szép és fényes de enyém még fako is-
2015. jún. 26. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
erre van a ricinus olaj.nézz utána...hajmosás után pedig fond be és hullámos lesz.vagy hagyj úgy,úgyis divat
2015. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oda van irva h ricinusozom
2015. jún. 27. 08:37
 5/10 cunciii ***** válasza:
próbáld ki az argánolajat :) én azt fogom kipróbálni mert nekem is száraz sajnos, meg én nem fogok venni ilyen vegyszeres samponokat sem tovább inkább veszek babáknak való sampont :)
2015. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha száraz és fakó, akkor minden hajmosás előtt kenj rá egy pici kókuszvajat, de csak picit, mert különben viszont még hajmosás után is nagyon zsíros marad. Egy pár alkalom után már látszik, hogy fényesebb, de tényleg ne legyen egyszerre túl sok, legyél türelmes, mert megbánod (tapasztalatból beszélek :-) ) Hogy a hullámra használ e, azt nem tudom, mert nekem szögegyenes a hajam :-)
2015. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az en hajam olyan szaraz h nem lessz zsiros
2015. jún. 30. 10:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Ot eve eleg turelmes vagyok
2015. jún. 30. 10:44
 9/10 anonim válasza:
Én meg már lassan tizenegy éve.
2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán azt kéne megnézni, hogy mit eszel, vagy mit nem, hogy olyan nagyon száraz lesz.
2015. júl. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!