Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki használ hajára babáknak...

Cunciii kérdése:

Ki használ hajára babáknak való sampont? és milyent?

Figyelt kérdés
Mert én megfogadtam hogy többet nem veszek parfümös vegyszeres sampont, mert csak tönkremegy a hajam. úgy gondoltam hogy veszek babáknak való sampont utánna mikor már lemostam teszek pici argánolajat a végeire és nem károsodik, szerintetek?
2015. jún. 27. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A babasamponok többségében ugyanúgy vannak szulfátok és illatanyagok. Ha valami erős vegyszerektől mentes sampont akarsz akkor ajánlani tudom a Babylove babasampont amit a DM-ben árulnak vagy a Kallos LAB35 szulfátmentes sampont amit fodrászkellékesben vehetsz.


Ha ilyen sampont használsz akkor jobban át kell dörzsölnöd a fejbőröd hogy ugyan azt a tisztító hatást érd el mint a normál samponoknál mert ezekben nincs nátrium-lauril-szulfát ami oldaná a fejbőr faggyúját. Amúgy meg hosszú távon jobb a hajadnak mert így kevésbé fog kiszáradni.

2015. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Johnsons babasampon sorozatát szeretem, de még ezeknél is jobban bejött a "Top to toe" fürdető, amit az első napoktól fogva ajánlanak.


[link]

2015. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] ezen gondolkodom egyenlőre :)
2015. jún. 27. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

a schauma baby jó, bár samponként nem annyira vált be, de arclemosónak tökéletes.

a babylove márkát ajánlom én is.

vagy olyan (baba)sampont, amit az első írt, hogy szulfát és illatmentes legyen. ennek a schauma és a babylove cuccok megfelelnek.

2015. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit még érdemes kipróbálni, az a Mannaszappan babáknak való szappanjai. Fürdésre, hajmosásra is tökéletesek.
2015. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de bebylove samponokban van parfüm....
2015. jún. 28. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
a babylove ultra sensitive waschlotionban nincs
2015. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!