Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörből laza hullámok hogyan?

Göndörből laza hullámok hogyan?

Figyelt kérdés
Göndör csigás hajam van viszont nekem nem tetszenek csak a laza hullámok, vmi hő nélküli bevált praktikát tudtok mondani?

2015. jún. 27. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is egyenesítsd ki! Aztán (ha van hajvasalód) akkor azzal hullámosítsd be. Youtubon rengeteg videó van erről. ( Itt van egy: [link] )Ha nincs, akkor van pár módszer. Az első: fogd össze egy copfba a hajd. Fond be, majd vizezd be. (Ne tocsogjon, csak spricceld le.). Tekerd fel kontyba. Egy óra után szedd le a kontyot(a fonatot még ne bontsd ki!) ,és szárítsd meg hajszárítóval. Ha má teljesen száraz, akkor bonts ki. Ne nagyon fésüld, mert akkor kijön a hullám. Ha azt akarod hogy tartós legyen, akkor fújd be hajlakkal. A második: ez elég hosszú folyamat. Fogj meg a hajadból egy kis tincset, majd tekerd az ujjad köré. Ha azt akarod, hogy nagyon hullámos legyen, akkor gumizd össze, ha lazábbra akarod, akkor hullámcsattal tűzd le. Szintén vizezd be, majd 2 óra múlva szárítsd meg, bontsd ki. Fújd be hajlakkal. A harmadik: [link] Sok sikert :)
2015. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] ja itt van a haj egyenesítés :) nekem a hullámcsatos jött be (van hozzá videó) Remélem tudtam segíteni. Kucsit időigényes, de az eredmény garantált :)
2015. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!