Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus mindent le tud...

Kozmetikus mindent le tud gyantázni? És nem kell szégyenlősnek lenni előtte?

Figyelt kérdés

Szóval...egy betegség miatt baromi szőrös és duci is vagyok. A fogyásért már elkezdtem tenni, és a szőr ellen is szeretnék, de borotválni biztosan nem fogom, és az epilátor is kizárva. Gyantázni próbáltam itthon, de túl ügyetlen vagyok hozzá, így arra jutottam, inkább szakemberre bíznám a dolgot. Sok helyen kéne gyantázni...pl hát, mell, derék, fenék, csípő, has, comb...

Kozmetikus minden testrészt le tud gyantázni, ugye?

A másik kérdésem pedig, hogy ha elmegyek egyhez, hogyan ne féljek előtte? Mert jó, tudom hogy ez a munkája meg minden, én meg nem tehetek róla hogy ilyen szerencsétlen vagyok...de nem fog elborzadni mikor meglát?:/

18l



2015. jún. 28. 23:17
 1/3 anonim válasza:

Persze hogy meg tudja csinálni, hisz ez a munkája!:) Biztosan megérti a helyzetedet, mert gondolj csak bele, hogy biztos nem csak te vagy az egyetlen akivel ez a helyzet.

Az pedig hogy hogyan tudnád legyőzni félelmed, teljes mértékben az agyban dől el. Gondolj arra hogy biztosan sok dolgot látott már és nem fog el ítélni. Meg amugy ugy is tudsz könnyiteni a helyzeteden ha olyan kozmetikushoz mész akit alapból szimpinek találsz:) Ha elmész biztosan oldani fogja feszkót, majd beszélget veled, teljesen eltereli a figyelmed.

Semmi ok a félelemre!:)

2015. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma megyek teljes lábgyantára...remélem minden rendben lesz.:)

2015. júl. 2. 08:39
 3/3 anonim válasza:
Rendben volt minden?:)
2015. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!