Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a külömbség az ombre és a...

Borasasuke kérdése:

Mi a külömbség az ombre és a sima hajfesték között? Érdemes -e megvenni az ombre hajfestéket?

Figyelt kérdés
szeretném otthon befesteni ombrera a hajam csak nem tudom hogy milyen festéket használjak . A segítséget előre is köszönöm !

2015. jún. 29. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi különbség, otthon egyikkel sem lehet ombrét festeni, mert az ombre az színátmenet, nem egy festékkel kell festeni. Attól csak béna 2színű lenőtt hajad lesz.
2015. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jún. 29. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kulonbseg semmi. Csak az ombres altalaban dragabb.

Amugy az elozonek mondom hogy en itthon meg tudtam magamnak csinálni az ombret es fodraszok mondtak hogy igy meg ok sem tudják ugyhogy szerintem kuss. Mondjuk én leszivattam ilyen szokito szarsaggal a hajam es persze hogy nem tett neki jot de a végeredmény gyonyoru lett

2015. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bolti ombre festék parasztvakítás, ugyanolyan, mint a Loreal hajradírja, ami köztudottan sima szőkítőpor sokszoros áron eladva...

Az ombre tényleg egy hajfestési technika, nem a festéken, hanem a technikán múlik.

Még egy fontos dolog: attól függ, hogy milyen anyagot kell használnunk, hogy miből kell elérni azt, amit akarunk. A te esetedben ez azt jelenti, hogy a hajad jelenlegi színe, állapota mind szükséges a kérdés megválaszolásához.

2015. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!