Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek levágassam nyárra...

Szerintetek levágassam nyárra a hajam?

Figyelt kérdés
Derek ala ero hullamos barna hajam van es azon gondolkoztam hogy nyarra levagatnam kb valligerore. Nagyon regota ki szeretnem probalni de felek hogy megbannam mert azert eleg sok ido volt mire ekkorara megnott. Viszont nagyon hullik es minden masnap meg kell mosnom es aznap amikor megmosom meg van tartasa de utana mar ossze kell fognom es szerintem ez azert van mert mar tul hosszu. Eleve hullamos a hajam es vasalom es szet is tort szoval most megfelelo alkalom lenne nyarra levagatni es kiprobalni valami ujat. Szerintetek megbannam ha levagatnam? 15/L

2015. jún. 30. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ne! nekem a hosszú haj tetszik
2015. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Annyit vagass, amennyit muszaj,ami el van torve.
2015. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem levághatod ugyan is gondolom megsülsz a hajadtól, de szerintem ne ennyit vágas kicsit kevesebbet :D
2015. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi gond van vele, akkor vágasd le. Főleg, ha úgy is általában összefogod.

A vállig éri nem is rövid egyébként.

Na meg úgy is visszanő!

2015. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vágatnám le. Szerintem te se tedd meg,mert meg fogod bánni :/
2015. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért bánná meg? Mire jó a hosszú haja, ha nem is élvezi?

Meg nem is lehet túl jó állapotban, ha ennyire hullik.

Nekem is hosszú hajam van, időnként levágatom, aztán visszanő. Ez csak haj.

2015. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Vágasd mondjuk a hátad közepéig,és akkor annyira nem lesz hosszú,de mégsem bánod meg:)
2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 képzeletbeli válasza:
Szerintem vágasd le, ez csak haj, visszanő! Ha meg nagyon szenvedsz majd a hiányától, akkor is betehetsz póthajat szinte bármelyik fodrásznál. Amúgy, azt, hogy megbánnád-e, csak te tudod.
2015. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened. Ha utálod és unod a hajad, akkor vágasd. Ha szereted, akkor csak annyit, amennyit muszáj.

Ne foglalkozz azzal, hogy kinek tetszik és kinek nem, az a fontos, hogy TE mit szeretnél.

2015. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy akik görcsösen ragaszkodnak a hosszú hajhoz, nagyon komplexusosak.


Most kell kipróbálni mindent, amíg fiatal vagy.

(Mármint nem mindent, de mondjuk pixie-t huszonévesen sokkal menőbb vágatni, mint 50 évesen.)


Egyébként hullámos barna haj, ami vállig ér? Álomszép.

2015. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!