Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miként érhetem el, hogy ilyen...

Miként érhetem el, hogy ilyen hajam legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Először is, rövid a hajam, SAJNOS. Tél végén le kellett vágatnom, mivel a rengeteg vasalástól szarrá tört. Tudom, hogy nem szabadna vasalnom, de egyszerűen nem bírom abba hagyni. Nincs a világon olyan frizura, ami az egyenes hajon kívül jól állna nekem, egyedül még az a göndör, ami a képen látható. Egyszer a fodrászom megcsinálta ilyenre, de sajnos nekem olyan "ketyerém" nincsen. (mellék kérdés: honnan tudnék ilyet beszerezni és mennyiért?)Mit tegyek, hogy megnőjön a hajam, Illetve, ha a whire hairnél csináltatnék egy ilyen ombre hajfestést, az nekem körülbelül mennyibe fájna? Köszönöm szépen előre is a segítőkész válaszokat!



2015. jún. 30. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt egy vastag hajsütővassal készítették. Szinte bárhol kapható. 8 ezer körül már biztosan találsz jót.

Azt meg ki kell várni, hogy megint hosszú legyen. Mást nem tudsz tenni. Bár ha továbbra is vasalod, akkor továbbra is tökre megy és nem lesz szép. Szerintem találj ki olyan frizurákat, amikhez nem kell, hogy egyenes legyen. Fond be, csinálj kis kontyot, stb.

2015. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
A ricinus olajtól nő,a patikában lehet beszerezni,nem drága.
2015. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vastag hajsütő, de az is árt mint a vasalás. És ha még ki is szőkítik a hajvéged akkor újra tönkremegy majd, mert a szőkítés is nagyon káros.
2015. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mire megnő a hajad már más frizura fog neked tetszeni.
2015. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!