Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neofix hideg dauert használt...

Neofix hideg dauert használt valaki?

Figyelt kérdés
Majdnem a derekamig ér a hajam, és olyan egyenes mintha mindig vasalnám. Szeretnék az aljába egy kb 15- 20 centin loknikat. Vettem Neofix hideg dauert és a használati utasításban írja, hogy le kell öblíteni a használat után 1-2 %- os peroxid oldattal...nos ha ezt elhagyom mi lesz vagy mi nem? Feltétlenül szükséges? És kinek mi a véleménye a hideg dauerről?

#haj #dauer #lokni #hideeg dauer
2015. jún. 30. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,szükséges,mert a hullámformát,amit a dauervíz csinál,csak hidrogén-peroxiddal lehet fixálni.Ha elhagyod,olyan,mintha semmit nem csináltál volna.Azt.viszomt megjegyezném,hogy a lehető legerősebb,de mégis leggagyibb dauervizet választottad.Én csak a 70-80 éveseknek használtam azt,akik tényleg ezt a birkagöndör hajat akarták.Nem ajánlom,ha nem értesz hozzá,és nagyon úgy tűnik,hogy nem...Letörhet a hajad.
2015. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Nos még mindig nem késő, mert nem használtam. Szerinted akkor melyik lenne alkalmas? és lehet olyat, hogy csak a végére tegyek kb 20 centire?
2015. jún. 30. 15:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj és ez ha ilyen nagyon erős akkor se használjam, ha az én hajam nagyon nyílegyenes és eddig még sehogy sem sikerült 2 óránál további hullámokat elérni?
2015. jún. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!