Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt már valakinek a...

Használt már valakinek a hideg-meleg váltózuhany?

Figyelt kérdés

Narancsbőrös a testem. Zsírégető diétát próbálok tartani és heti 5*1 órát futni szoktam.


Kérdés hogy ez mellett kínozzam-e magamat váltózuhannyal is a hatás érdekében vagy teljesen fölösleges mert nem ér semmit?


23/l



2012. máj. 1. 17:10
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
41%

A narancsbőr a bőrréteg alatti zsírsejtek fejlődési rendellenessége - általában genetikai dolog. Egyetlen módja, hogy mérsékeld, ha a bőr alatti zsírt ledolgozod. A váltózuhanyozásnak semmi hatása nincs a zsírszövetre, az maximum a bőr hajszálereit húzza össze - visszér ellen esetleg jó, de amúgy semmi más haszna nincs.


Inkább szaunázz edzés mellett.

2012. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
én már sok helyen olvastam, hogy zsírégetés mellett a hideg-meleg válzózuhany is sokat segíthet.. De én is inkább a szaunát ajánlanám
2012. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Infraszaunát és váltózuhanyt egyaránt olvastam hogy hasznos. Természetesen tisztában vagyok hogy a fölös zsírt kell kidolgozni a testemből. De ez mellett gond-e hogyha csak a vízre, mozgásra, diétára hagyatkozok, és nem szaunázok, váltózuhanyozok, krémezek?
2012. máj. 1. 17:24
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
51%
Első sorban a diéta és a sport a fontos. Ami ezen felül van, az mind hit kérdése... De a diétád ne éhezés legyen, hanem kiszámolt kalóriaigény alapján összeállított étrend napi többszöri étkezéssel.
2012. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én időnként szoktam használni, jobb tőle az anyagcserém, pezsdíti a vérkeringést, segíti a méreganyagok távozását.

Komoly eredményt még nem fedeztem fel, talán kicsit feszesíti a bőrt..

Ártani nem ártasz vele, az tuti!

2012. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

felfrissít.

ezen kívül más hatása nincs.

kalóriát nem éget,kalória deficitet nem hoz létre,tehát nincs hatással a nb-re.

2012. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt sejtettem hogy nem fogja elégetni mozgás helyett a kalóriát :D


A diétám természetesen rendesen kiszámolt zsírégető diéta. Semmi kedvem izomból fogyni. Mozogni is mozgok ahogy má írtam. Köszönöm a válaszokat, akkor max edzés után csinálok pár percig ilyen váltózuhanyt mert ártani nem árt, és nyáron mégiscsak felfrissít.

2012. máj. 2. 10:42
 8/8 gidalf válasza:
94%

Szia!

Bar mar reg kerdezted de en leirom a tapasztalataimat, foleg, hogy annyi okos valasz volt itt.

1) teny es valo, hogy a narancsbort miatti zsirt nem egeti el, DE elenkiti a nyirokrandszert ezaltal hatasos a narancsbor ellen is.

2) erositi az imunrendszet.

3) jot tesz a keringesnek

4) feszesiti a bort, puhaba tisztabba teszi


- en evek ota hasznalom, telen nyaron, mar "kivanja" is a borom, altalaban csak az elso valtas kellemetlen

- amita hasznalom sokkal szebb texturaju lett a borom puhabb, kevesebb a narancsborom, pedig van rajtam feleslem sajnos. A natha szeru betegsegek elkerulnek. Viszont en tenyleg evek ota hasznalom. Kb 3. Rutinna valt.

2013. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!