Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hülyén nézne ki...

Szerintetek hülyén nézne ki ha a hajam végét levágatnám egyenesre? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

Azért, mert nem ugyanolyan hosszú a hajam, de én csak pár cm-t akarok vágatni.



2015. júl. 1. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézne ki hülyén, kicsit furán nézne ki, ha már megszoktad ezt a stílust, de majd megszokod azt is.
2015. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
komolyan nem értem. most egyenesre szeretnéd, vagy a hosszát megtartani és csak pár centit vágatni? a 2 együtt nem fog menni. minimum hátközépig kéne levágni, ha egyenesre szeretnéd és nem V alakban.
2015. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt is szeretném hogy egyenes legyen, meg azt is hogy rövidebb (de csak azért mert el van töredezve). De akkor mindegy, lesz ugyanilyen, hátközépig nem szeretném. :D Köszi a válaszokat. :)
2015. júl. 1. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Vagy csinálhatod úgy, hogy egy 'enyhébb V alakot' vágatsz minden alkalommal, végül egyenes lesz. És addig a rövidebb helyeken is nő a hossza. Persze ehhez idő kell.
2015. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hogy sikerült ezt a teljesen különböző hajhosszúságot elérni? Szerintem amúgy nem ártana kezdeni vele valamit, mert úgy néz ki, mintha a fodrászod nem értene a hajvágáshoz.
2015. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oldalfrufrum volt regen, nem tudom hogy ez kozre jatszik-e, es amugy mindig ugy lett levagva hogy a hajam vege ne legyen egyenes, hanem ilyen termeszetes vagy hogyan mondjam. :D Nem jut eszembe minek nevezik.
2015. júl. 1. 11:55
 7/14 A kérdező kommentje:
De amugy tenyleg ennyire gaz? :D Akkor lehet az lesz hogy levagatom addig hogy normalisan nezzen ki. :(
2015. júl. 1. 11:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Es egy masik fodrasszal. :D
2015. júl. 1. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen hajam volt, mármint a hossza és az alakja. pont most vágattam le egyenesre, kicsit váll alá érőre.
2015. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En szeptemberbe vagattam le vall ala erore ennyit nott, szerintem eleg gyorsan, de most nem szeretnem addig, csak addig hogy mindenhol ugyanolyan hosszu legyen :) Csak meg nem tudom hogy akkor egyenes legyen-e a vege, mas lanynak annyira jol all, de nem tudnam magamat elkepzelni. Anya nagyon ellenzi hogy egyenes legyen a vege. De ez megszokas kerdese, nem? :D
2015. júl. 1. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!