Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy férfinak hol nem gáz...

Egy férfinak hol nem gáz borotválkoznia?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a láb, hónalj szőrtelenítésére, hasra, hátra, mellkasra és az intim szőrzetre. Ezek közül melyik szőrtelenítése b*zis?

2015. júl. 1. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
én első sorban a hónaljamat,mellkas ha már nagyon olyan meg a fanszőrömet borotválom,arcot is csak ha már nagyon nagy mondjuk ennél ízlések és pofonok. A kis bu zigyerekeknél divat mostanában hogy a lábukat,kar borotvállják, az már más tészta ha kivan gyúrva és zavarja de az ilyen 40 kilós gyerekeknél elég gáz
2015. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok: az bu..is, aki azt hiszi, hogy bármi is bu..is.


Ott szőrtelenítsen mindenki, ahol akar, ahol zavarja a szőr.


Bár tudom, hogy a világ szégyene vagyok, mert izgatóbbnak találom a bőr tapintását, mint a szőrt.

2015. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval kell, hogy egyetértsek, FÉRFIKÉNT: ott szőrteleníts, ahol szeretnél, ne foglalkozz más véleményével.
2015. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz!
2015. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!