Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami otthoni IPL...

Tudnátok valami otthoni IPL vagy Lézeres szőrtelenítő gépet/készletet férfinak ajánlani?

Figyelt kérdés

Eléggé erős a szőrzetem és a gyantázás után 2 hétre már látszik, hogy kezd visszanőni, ami elég zavaró pl: a strandon. A mellkasom, vállam, hátamra egyaránt kellene használnom, szóval elég sok "villanás számra" lenne szükségem. Egyenlőre a DEESS IPL-t néztem ki, de a lényeg az lenne, hogy tényleg hatásos legyen, ne csak az ablakon dobjam ki a pénzem (mint az otthoni gyantázó szettel); csak láttam egy ilyen mondatot "A lézer célzottan, kisebb területen alkalmazható, ezért jóval lassabb, de a szőrtüszőt nagyobb energiával éri el, hatása biztosabb lehet." Csak hát a lézeres módszer általában szakemberek jelenlétét igényli.

Csupán csak azért gondolkodtam otthoni megoldásban, mert olcsóbban jöhet ki, de amennyiben az otthoni gépek "vacakok", akkor szóba jöhet akár egy kozmetikus is persze, akkor személyes tapasztalatot is várnék. (ha lehet Pest megyén belül, mivel gödöllői vagyok)



2015. máj. 3. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok, a túlzott szőrnövekedés valószínűleg asztma/allergia ellen kapott gyógyszerek miatt kezdett el kiskoromban gyorsan nőni, amit sajnos leborotváltam/szőrtelenítő krémet használtam, ezzel ugye még jobban kinőtt.
2015. máj. 3. 10:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám először próbáld ki. Nekem nagy csalódás volt IPL és Lézer is mivel szinte alig ért valamit és 3 hónapig sem tartott az a kis eredmény. Örülök hogy nem vettem ilyen gépet, nem érné meg. Helyette epilátort vettem, azt 3 naponta kell használni ugyan, de sokkal jobb, gyorsabb, egyszerűbb, olcsóbb.
2015. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem inkább csapj le valami kuponos akcióra egy erre szakosodott oldalon és csináltasd meg egy profi szalonban.

Nem fogsz kijönni olcsóbban, nehogy elhidd hogy egy géppel és a benne lévő lámpával sokra fogsz menni. Alapvetően nőknek lettek ezek kifejlesztve, a pihéikre. Még speciális szemüveget sem ajánlanak hozzá, mert NULLA energiát adnak le.

A másik probléma, hogy férfiként ahogy leírtad nem egy fél tenyérnyi hónalj terület szőrtelenítéséről van szó, pedig sajnos az otthoni készülékeknek bolhafingnyi fejük van. Egy szalonlézerrel 20 perc alatt megcsinálják mind a 3 területet. Just sayin'... :)

2015. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!