Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk lányok! Szerintetek...

Fiúk lányok! Szerintetek kislányos vagy nőies a hosszúhaj? Nekem kb egy kicsit a csípőm alá ér a hajam, úgy hogy én vagyok 172cm.

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 10:06
 1/9 Boldog Dorina válasza:
Sztem inkább nőies...igaz én lány vagyok de nem a hajtól függ,hogy ki nőies és ki nem :)
2015. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fazon, stílus meg arcfüggő. Sofia Vergarára pl nem mondanám, hogy kislányos, pedig elég hosszú lobonca van. A valóságban viszont legtöbbször inkább kislányos hatást keltő lányokat látok.

Persze a korod sem mindegy. Egy tinilányon teljesen jó, még egy huszonpáréves csajon is okés, egy negyven éves nőn már elég ritkán nem néz ki idiótán. :D

Mondjuk személy szerint derékmagasságban meghúztam a képzeletbeli határt. Az annál hosszabb haj inkább csak kisiskolás korig tetszik, utána valahogy már nem jön be.

2015. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon cukimuki, kislányos pofihoz kislányos, ahhoz nőiesebb, pozitív értelemben érettebb egy rövidebb fazon (akár egy vállig érő is, nem tüsire meg nagyon rövidre gondoltam... nem tudom, Ingrid Nilsent / Missglamorazzit ismered-e, ő sminkes-életmódos youtube-os, na rajta a nagyon hosszú haj sztem nagyon gyerekesen állt, mintha 14 éves lenne, a rövidebb sokkal érettebb rajta). De amúgy a hosszú faj magában nem kislányos.
2015. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyönyörű vagy!

Ha küldesz egy képet, kaphatsz egy elfogulatlan véleményt, mert szerintem legalább az apád lehetnék! :-)

2015. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jpeter1 ***** válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem kislányos. A párom 170 cm magas és a haja a bokája fölött van már kb 10 cm-rel.
2015. júl. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a haj már túl hosszú, nem igazán áll jól senkinek. A hátközépig érő sokkal szebb tud lenni.
2015. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A páromnak is hosszú derékig érő haja van és még növesztjük. Nagyon jól tudja variálni ha akarja igazán nőies tud lenni, de ha úgy akarja tud kislányos lenni és baromi jól áll neki pedig már elmúlt 30.
2015. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem korfüggő-én a nagyon hosszút szeretem,csak hát ez igen ritka manapság.De mindig is egy földig érő hajú barátnőről álmodoztam.

42F

2015. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Nekem 18 éves koromig volt ilyen hosszú hajam. Fokozatosan vágattam rövidre. Annak idején azt mondtam, hogy nekem, soha nem lesz rövid hajam.. De végül mégis lett! Most teljesen rövid, fiús felnyírt hajam van. Eddig ez tetszik a legjobban! Nem bántam meg, hogy levágattam. 24/L
2015. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!