Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltok ezekhez a hajbaval...

Mit szóltok ezekhez a hajbavalókhoz, hordanátok, nagyon ráálltam ezekre, de valaki azt mondta, hogy kislányos és idétlen, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek és azért valaki szerint jól állnak a hajamban, mert göndör, sötét, hosszú hajam van és oldalt kontyban szoktam leginkább hordani a hajam és abba teszek efféle díszeket. Vélemény? Ja, amúgy 29 vagyok, de fiatalabbnak nézek ki.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6, [link]


2011. szept. 23. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek, kivéve talán az utolsót. Egyébként én 25 vagyok, és nem érzem úgy, hogy nagymamának kellene öltöznöm, csak mert elmúltam 16. Szerintem, ha valami jól áll valakinek, ne azzal foglalkozzon, hogy "ebben a korban felvehetem-e még..."
2011. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem bejön, kivéve szintén az utolsó :)


22L

2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszenek,de persze ez csak az én véleményem.Biztos,hogy én nem hordanék ilyeneket,mivel egyáltalán nem menne a stílusomhoz,de ez még nem jelenti azt,hogy másnak sem állna jól.Ha neked tetszik,akkor nyugodtan hordhatsz ilyet!
2011. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem faszák.
2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!