Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok egyszerű bőrnyugtatót...

Tudnátok egyszerű bőrnyugtatót házilag? Pl. : fürdőső, fürdőbomba ilyesmi A LEÍRÁSBAN ÉRTHETŐBB

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék házilag egy olyan dolog elkészíteni, mint például a fürdőbomba , ezt azért nem csinálom, mert ssok pénz az alapanyag, illetve nem sok de úgy gondolom nem éri meg, na mindegy is, Vagy ilyesmit vagy fürdő só félét csak egyszerűt . Ételfesték vagy illó olaj az mindegy nem szükséges és amúgy tudok szerezni. Na ilyenre lenne szükségem csak talán , SOKKAL egyszerűbbre . Lehetséges?

2015. júl. 3. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Goodprincess,


nem, a leírásban sem érthetőbb.

2015. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet kihagytam de csak értelmes válaszokat kértem.
2015. júl. 5. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz előbb egy értelmes kérdésre lenne égető szükségünk.
2015. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azért raktam ki a kérdést hogy "kommentcsata" legyen belőle
2015. júl. 7. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem csatát akarok, de nem érthető a kérdésed, bocsi. Amit sikerült kivennem belőle:

- szeretnél valami kényeztető fürdőszert

- lehetőleg ne kelljen hozzá alapanyagot beszerezned


Fürdőbombát nem fogsz házilag csinálni, konyhai alapanyagokból.

Sót meg annyit öntesz a fürdővizedbe, amennyi jól esik, hozzácseppentesz illóolajat és ennyi, de ezt meg írtad is, hogy tudsz szerezni, tehát ez nem segítség.

Esetleg bőrnyugtató hatású gyógyteát készíthetsz sűrűre főzve és hozzáadhatod a fürdővizedhez. Pl. kamilla, citromfű stb. nyugtat, borsmenta élénkít.


De nem tudom, erre gondolsz-e, szóval kicsit nekifuthatnál tényleg még egyszer és megfogalmazhatnád, pontosan mit is szeretnél.

2015. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Figyelj, tudom nem jóllett megfogalmazva a kérdés, de igenis tudtálsegíteni!!! Köszi
2015. júl. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!