Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss Oleo Intense 6-76 meleg...

Syoss Oleo Intense 6-76 meleg rézvörös színű hajfestékkel kinek vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Világos, szeplős bőröm van zöldes-szürkés szemmel és már kicsit ráuntam a megszokott barna hajamra, kis változást szeretnék. Vastagszálú, dús sötétbarna hajamat szeretném befesteni a fent említett meleg rézvörös színre. Nem szeretnék feltétlenül eltérni a barnától, ezért gondoltam erre a vöröses-barnás színre. Van-e esetleg valakinek ezzel a márkával vagy színnel tapasztalata? Megfogja a sötét barna hajat és olyan lesz, mint a dobozon? Kicsit félek tőle, hogy nem lesz szép az eredmény, úgyhogy kérlek értelmes válaszokat adjatok! :) Előre is köszi.

2015. júl. 4. 22:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt vannak képek a leíráshoz:

Itt a festék: [link]

Itt pedig, hogy kb milyen színű a hajam:

[link]

2015. júl. 4. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sose voltál vörös ne tartós hajfestékkel kezdd el, lehet hogy nem fog jól állni és ettől max vágással szabadulsz meg majd. Nekem sem állt jól egy vörös sem, hiába vagyok világos bőrű, szeplős, zöld szemű.

Sötét hajon pedig ez a festék jóval sötétebb lesz, mert a hajat nem világosítja, csak ráfest egy réteget, szóval kb vöröses sötétbarna lesz belőle.

Inkább színező samponnal próbáld ki először a vörös színt.

2015. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot. :) Mondjuk nem bannam azt se, ha voroses barna lenne, de lehet, hogy megprobalom akkor eloszor szinezovel. Esetleg tudsz ajanlan, hogy milyen szinezo samponnal lehetne, ami meg is fogja?
2015. júl. 6. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!