Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú epilátort vegyek?

Milyen típusú epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
Lábra,hónaljra és bikini vonalra szeretném használni, erős szőröm van és sötétbarna, az előző epilátorom nem vállt be, olyan mintha borotválnám a lábom, nem tépi ki a szőrt és nagyon pontatlan is. Ezek alapján melyik típust tudnátok ajánlani esetleg személyes tapasztalat alapján?:)
2015. júl. 5. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 40 csipeszes Braunokat érdemes venni, annál jobb nincs.
2015. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. júl. 5. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak szenvedek az epilátorral :( nekem is nagyon erős szőröm van. Télen hetente, nyáron heti 2x kell epilálnom, hogy jó legyen. Utálom már csinálni, főleg hogy pár nap és ismét szőrös leszek. El is határoztam, hogy gyűjtök most egy ilyen otthon használható villanófényes szőrtelenítőre, az állítólag jóval tartósabb. Neked is ezt tudom ajánlani :)
2015. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!