Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre jó a szolizás? (LENT)

Erre jó a szolizás? (LENT)

Figyelt kérdés
Lebarnultam a bikinimbe de így nem tetszik ha elmegyek szoliba akkor egyenletesen leszek barna ahol most fehér vagyok? vagy nem? És ha el megyek szoliba akkor hány percre feküdjek be kezdőként? ( Nem vagyok annyira barna csak éppen hogy )

2015. júl. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Elég hülye kérdés, már bocs, gondolod, hogy az eddig barna helyeken nem fogsz barnulni? A különbség jó ideig megmarad...
2015. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem fog eltűnni, csak a kontraszt lesz kisebb.

azt, hogy mennyire mehetsz, kérdezd meg az eladótól, ő tudja melyik gépben milyen cső van

2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy ott is barnulok de nem lesz nagy a szín különbség ? így kérdem h oké hogy barna barna lesz de nagyon fog különbözni?
2015. júl. 6. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan különbség lesz, mivel a barna rész is barnul...
2015. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egy ido utan elhalvanyodott a feher resz... mondjuk nekem nemis volt nagy az elteres, de azert latszott.. szerintem ha van mar egy barna alapszined, akkor egy 9 percre mehetsz nyugodtan:)
2015. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!