Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani zsíros bőrre...

Tudtok ajánlani zsíros bőrre krémet, tonikot? Vagy valamit ami kifejezetten erre van?!

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 19:49
 1/8 anonim válasza:
Manna.
2015. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ugy kend fel hogy a kezed nehogy mellé menjen
2015. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A kettő együtt nagyon tuti. Néha még túlságosan is nekem; a neem olajas maszkot tényleg csak hetente egy-két alkalommal érdemes használni.


Emellett pedig fontos odafigyelni a táplálkozásra, megtanulni kezelni a stresszt és rendszeresen szaunázni/arcot gőzölni, napoztatni néha a bőrt.

2015. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,viszont nem biztos hogy ezeket betudom szerezni,esetleg még tipp?
2015. jún. 23. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:

a mannát nagyon nem ajánlom. a full zsíros bőrömet repedtre, cafatokban hámlóra szárította. mehettem a bőrgyógyászhoz, aki még le is szúrt, hogy szappant használtam, mert nem szabad.

a himalaya nem rossz, de nekem az is szárít picit. és illatanyagot is tartalmaznak, ami sajnos szintén nem tesz jót.


ph-semleges, illat-illóolaj-alkohol mentes cuccok a legjobbak, mert ezek nem irritálnak, lemosóból még szulfátmentes is legyen, mert azok nem fogják még több zsír termelésére ösztönözni a bőrödet. (ha kiszárítod, a bőr azt hiszi, hidratálnia kell, ezért még több zsírt termel, mint alapból.)

balea ultra sensitive termécsaládot javaslom. arclemosó gél, tonik, hidratálók. dm-ben kaphatóak, 1000 alatt van az áruk/db.

zsíros bőrre nagyon jó még a bioderma pore refiner, ami jól kontrollálja a zsírosodást. nappalra szeretem használni. csak sajnos illatos.

nagyon eredményesen normalizálja a faggyútermelést a BHA hámlasztás. de azt csak ősszel érdemes elkezdeni tavaszig, és fényvédő kell mellé. viszont csodákat tesz, főleg, ha esetleg pattanásaid is vannak. a cosrx vagy a paula's choice márkát ajánlom.

2015. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizezd be a borod. Kenj fel olivaolajat vagy arganolajat.
2015. jún. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zsíros bőr ugyan azt be nem szívja
2015. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Emellett fontos a megfelelő táplálkozás is.

Én Essence mattító púdert (fehér színű) használok a T-vonalamon.

2015. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!