Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most megyek majd először...

Most megyek majd először gyantáztatni? 17/L

Figyelt kérdés

Nyaralás előtt szeretnék elmenni a kozmetikushoz gyantáztatni, hogy ne kelljen foglalkoznom a borotválkozással az alatt az egy hét alatt.

Mennyi ideig kell nőni hagyni a szőrt? Tegnap borotváltam a lábamat és a hónaljamat is és kb. 2 hét múlva mennék.

Bikinigyantázást is csináltatnék. Mennyire fáj?


Mit lehet csinálni azalatt a két hét alatt amíg szőrös a lábam, meg a hónaljam? Úgy értem, hogy most nagyon meleg van, de valahogy el kell fedni.



2015. júl. 6. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kellemes, főleg 1. alkalommal. Egy bizonyos hosszúságot el kell, hogy érjen. Az pedig változó, hogy kinek milyen gyorsan nő a szőr. 2 hét szerintem elég lesz.

Hosszú nadrág és póló, ha takargatni akarod. Strandon pedig esélytelen.

De lehet érdemes lenne télen elkezdeni gyantáztatni és ezt a nyarat kihúzod borotvával, ahogy eddig is. Ahogy te jónak érzed :)

2015. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!