Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínt válasszam?...

Melyik hajszínt válasszam? Válasszak egyáltalán? Jól állna szerintetek?

Figyelt kérdés

35 körüli, nagyon fehér bőrű, zöld szemű, közép szőke hajú nő vagyok. Kicsit unom a szőkét, olyan semmilyen. 3 árnyalatot néztem ki magamnak.


(Legjobban az első tetszik, a dobozon, de alatta a színeredmény már nem olyan.)


1. [link]


2. [link]


3. [link]



2015. júl. 6. 20:35
 1/7 anonim válasza:
2 vagy a 3 tetszik nekem :)
2015. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1, 3 jó, a 2. nagyon sötét lenne.

De én azt ajánlom hogy ha még nem volt ilyen hajszíned akkor ne egyből tartós festékkel ess neki, mert lehet hogy egyáltalán nem fog jól állni. Aztán megszabadulni a vöröstől kb lehetetlen. Inkább fodrászkellékesben vegyél színező sampont, kis tasakos olcsó cuccok. Pár mosás után kikopik teljesen.

2015. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azok alapján, amit leírtál, a 3.-at mondanám, annak a színeredménye ráadásul jobban hasonlít az 1. dobozán látható árnyalathoz, mint ami az 1. alatt van :D
2015. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, volt már ilyen hajszínem, és nekem könnyen ledobta, gyakorlatilag 1 bolti dobozos szőke festék után újra szőke lettem.


Illetve inkább az is a kérdésem, hogy melyik festik nem dobódik le. AMi érdekes, enyhén vöröses a hajam fényben, volt már, aki azt mondta, nem is szőke vagyok hanem vörös.

APám szőke, anyám vörös (természetes).


A 2-es akkor kilőve. Köszönöm. Szerintem is sötét, mert a szemöldököm is világos.


Még az 1. és 3. játszik :)

2015. júl. 6. 21:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Marad a 3. Úgyis világosodni fog nekem.


Köszönöm a válaszokat.


AZért még jöhet, akinek van tapasztalat ezekkel a festékekkel kapcsolatban.


Mindenkinek ment a zöld :)

2015. júl. 6. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Radikális váltást inkább ne otthon. Az ilyen dobozos festékek meg véletlen se azt az eredményt fogják adni, amit vártál. Mondjuk nem írtad, hogy eredeti vagy festett hajszíned van-e, ha szőkítve voltál, tuti le fogja dobálni. De az garantálható, hogy nem leszel elégedett a végén.

Egy ügyes fodrász meg tudja csinálni szépen. Nekem amúgy az első tetszik, de tényleg ami a dobozon van, nem az eredmény - mondjuk akkor azt pont ki is zárhatjuk ugye, mert sose olyan lesz. :D Utána ha már megvan az alap, könnyebb lesz otthon utánafesteni.

A harmadik még jó lehet egyébként. A középsőt hanyagolnám, de persze látatlanban nem lehet eldönteni. :)

2015. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor marad a 3-ok :)

Nekem is az jön be leginkább.

Semmi radikális nincs benne, eleve szőkés vörös vagyok, mint már írtam.

GOndolom, a fehér bőr és szőke szemöldök elég infó ahhoz, hogy eleve világos tónusú vagyok. Az eredeti hajszínem szőkés vörös, ha valakinek nem egyértelmű.

2015. júl. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!