Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Maradjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Maradjak egy olyan kapcsolatban, ahol nem vagyok szerelmes, csak a biztonság érzete van, vagy válasszam a másikat, akibe nem vagyok szerelmes, de még lehet valami?

Figyelt kérdés
Ég és föld a kettő.Az egyik nyugodt,csendes,otthon ülős.A másik társasági,mászkálós,sokat által kedvelt.Viszont ő messzebb van.

2013. márc. 14. 13:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*sokak
2013. márc. 14. 13:05
 2/27 anonim ***** válasza:
leszarom, döntsd el te. nem az én életem. :)
2013. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Kussoljál be,ha nem tudsz értelmesen hozzászólni!még a te életed is lehet ilyen:)
2013. márc. 14. 13:10
 4/27 anonim ***** válasza:
már az is baj ha őszinte az ember....
2013. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell tudni! Ne játssz két kapura!
2013. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Válaszd az elsőt. Megfelel?
2013. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem felel meg!Csak rávágtál hirtelen valamit.Vagy megtudod magyarázni miért?
2013. márc. 14. 13:21
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmagyarázni, pont ez a lényeg! Hogy nem mi vagyunk a te helyedben, nem érezzük az érzéseidet, nem ismerjük egyik illetőt sem, ezért csak ilyen válaszokat fogsz kapni.

De ha úgy jobban tetszik, akkor azt írom, válaszd a másodikat. Azzal se fogsz többre menni...

Magyarán: a kérdés értelmetlen és megválaszolhatatlan.

2013. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Önelégült pancser! -.-" Am meg úgy válaszolnak neked, ahogy akarnak! Örülj hogy van aki foglalkozik a kérdéseddel, és próbál segíteni! Ink köszönd meg, és ne ugasd őket le! Szánalmas! -.-"
2013. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de a lényeget leírtam!Hogy én mit nem érzek.Nyilván olyan véleményre vagyok kíváncsi,akik voltak már hasonló helyzetben,nem ez alapján döntök,de bármilyen tanácsot szívesen fogadok!
2013. márc. 14. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!