Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium után gyanta égés?

Szolárium után gyanta égés?

Figyelt kérdés
Pénteken úgy gyantáztattam ahogy még soha, rögtön szolárium után. Htfőn újra mentem szoláriumba, másnap pedig fürdőbe, ahol észrevettem h a combom hátsó részén van egy nagy barnás folt, valamint a fenekem is barnás, a bugyi vonaláig ahol gyantáztattam, lejjebb pedig mintha piszkos lenne. Szörnyű. Kicsit fáj is, és hámlani is kezdett. Akkor gondolkoztam h egyedül a szolárium gyanta kombináció miatt lehet. Az lenne a kérdésem h valakinek volt már hasonló esete? El fog múlni? Vettem rá vmi égési sérülésre krémet, meg panthenolos krémet, meg shea vajam is van itthon és aloe vera gélem is. Minddel kenem állandóan. Félek h így marad és nem túl szép látvány.

2015. júl. 8. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ehhez már tényleg nagyon hülyének kell lenni, már bocs. A gyanta eltávolítja a bőr felső hámrétegét, magyarán a bőröd alapból extra érzékeny, védeni kéne, nem durva uv sugárzásnak kitenni. Örülj ha rákos nem vagy még... de majd leszel az is ha rászoksz a szolira.

Ha Panthenollal kezeled a bőröd akkor el fog múlni a foltosság idővel, kivéve persze ha még beugrasz a következő hetekben is egy kis szolira vagy gyantázásra...

2015. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok beugrani mostmár sehova, örülök ha elmúlik...
2015. júl. 8. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!