Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni bajusz gyantázás után...

Otthoni bajusz gyantázás után pirosas-barnás foltos a szám felett szerintetek mikorra múlik el vagy mitől lett ilyen?

Figyelt kérdés
20/L. Nagyon kivagyok miatta,sírtam is... bajuszomat gyantáztam (már rég nem volt gyantázva és elég érzékeny bőröm van) Délután 3 óra körül csináltam most 7óra van...Azt tudom hogy normális ha gyantázás után piros a bőr,viszont azért szerintem 4óra alatt már el kellett volna múlnia.. és nem is piros már hanem barnás.. és éget is. kentem rá friss aloe vera gélt,shea vajat.. Szerintetek mitől lett ilyen?Mégis mit csináltam rosszul?És mennyi esélyem van rá hogy holnap délelöttig elmúlik vagy esetleg elhalványul?Édes istenem nagyon félek nem akarom hogy ez sokáig ilyen legyen :( direkt figyeltem rá hogy ne legyen forró a gyanta..mit tegyek? esetleg valakivel történt már ilyen? köszi előre is a válaszokat

2014. ápr. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantázás után normális a 4 óra is,mivel érzékeny a terület.Aloe vera,más nem kell.
2014. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen lenni ha nem gyorsan rántom le a gyantát hanem lassabban... és akkor nekem napokig ilyen. De mindegy, alapozó, korrektor elfedi.
2014. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez vasarnap tortent,ma kedd van es még mindig ugyanolyan...suliba se mentem emiatt tegnap se de ma se megyek... kiprobaltam alapozokorrektort kicsit elfedi de azert kivehetö hogy tök sötetebb ott a böröm tehat még ugyis latszik :( borzasztoan kivagyok ilyen szerencsetlent mint en,nem tudom meddig lesz még ilyen:(( neked kb hany nap szokott lenni? En ugy terveztem hogy csutortokon mar megyek emberek közé...dehat nemtudom.. :'(
2014. ápr. 8. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Szerintem, ahol letépted a gyantacsíkot, ott kicsit felsértetted a felső hámréteget. Nekem besebesedett, de nem volt olyan feltűnő, pár nap alatt elmúlt, viszont tanultam a hibámból, hogy ezt szakemberre kell bízni, azóta gyantával nem merek magamhoz nyúlni. De semmi vész, pár nap és elmúlik, de szerintem jobb ha máskor kozmetikusra bízod! :)
2014. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!