Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászok, kozmetikusok!...

Bőrgyógyászok, kozmetikusok! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve "szenvedek" az arcommal, aknés a bőröm. Igaz, kicsit kezdett javulni, mióta Bepanthent, Neogranormont és mézet használok. Az utóbbi igazáből annyiban segített, hogy visszahúzta a pirosságot, de ha bekenem mézzel az arcom, napok múlva ugyanolyan piros és csúnya lesz, mint azelőtt. Jelenleg Neogranormon babapopsi krémet használok, kicsit ez is segített, viszont még mindig nem az igazi. Amint már említettem, lassacskán egy éve nyafogok az arcbőröm miatt. Igazából nincs pattanás.. a helyzet az, hogy okosan kinyomkodtam őket, és anya szerint csak a helyük maradt meg. Mivel tudnék megszabadulni ettől a csúnya jelenségtől?

2015. júl. 10. 10:45
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és priviben küldenék fotót..
2015. júl. 10. 10:47
 2/4 anonim ***** válasza:

A Neogranormon pl nem erre van kitalálva, legalábbis semmit nem tesz azon kívül, hogy lehúzza a gyulladást.

Akneroxidot kenj a pattikra, az kimondottan aknéra van. Mellette a hegekre hámlasztót lehet használni, erről tudsz olvasni itt:

[link]

2015. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

orvosnál voltál már?

aknéra akneroxidot, bha hámlasztást javaslok én is.

hegekre neogranormont, aha hámlasztást.

2015. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akneroxit az veny nelkul kaphato??? Ebbe szenvedek enis
2016. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!