Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek ennyi pattanással?

Mit kezdjek ennyi pattanással?

Figyelt kérdés
A fenekem tele van pattanásokkal , de rengeteg , és évek óta . Mit lehetne vele csinálni hogy eltünjön?
2015. júl. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mesztelen napozás vagy ugy h ott ne legyen fürdő ruha a nap iszonyat jót tesz neki meg shea vajat tudom ajánlani , meg más táplalkozás bár én nem vagyok pattanásos típus de ez tudom h jó rá próbáld ki
2015. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem pattanásra egy uborkás szappan volt jó, talán valami herbal izé volt a márkája

meg amikor már nagyon durva volt akkor élesztőt kevertem tejjel össze, és rákentem az arcomra, jól működött

kerüld a túl olajos dolgokat, főleg a magvakat

2015. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

kend be fogkrémmel, tényleg nagyon jó

a fogkrém kicsit kiszárítja annyira a bőrt, hogy a pattanások ne jelenjenek meg

fürdés után kend be száraz bőrre, várd meg míg beszívja, ez pár perc és utána hagyd úgy ameddig lehet (másnap fürdésig)


nekem is bevált, igaz nem a fenéken, azóta egy pattanásom sincsen és nem is kellett orvosi kenőcsőkkel kenegetni

2015. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#4 vok

minden nap be kell kenni vékonyan, 7-10 nap alatt javulásnak kell lennie

2015. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaaaaa fogkrém nap szappan = legrosszabb tanácsok, amit csak kaphatsz

pattanásokra benzoil peroxidos krém (akneroxid) és/vagy bha hámlasztó kell (cosrx, paula's choice), ezek fognak használni. viszont mivel hatékonyak, fényérzékenyítenek, szóval ha napoztatnád a popód, akkor ezek rendszeres használata kilőve.

2015. júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!