Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoliba megyek, a striák a...

Cs.betti kérdése:

Ha szoliba megyek, a striák a hasamon halványodni fognak?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam szoliba járós, de esküvőre megyünk, és szeretnék nem egy hypo reklámra hasonlítani, de mivel van egy 3 éves kislányom, a hasam eléggé striás. Nem szeretném ha ennél jobban látszanának a csíkok.

2015. júl. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy jobban latszottak. Amikor a fiamat szultem sok lett.

Volt, hogy kevesbe. (2.szules utani szolinal)

2015. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barnulástól jobban látszik. No, de ki fog látszani a hasad? Vagy otthon zavarna?
2015. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha barnulsz a striák jobban fognak látszani, mivel az nem barnul egyáltalán. Azt meg nem is értem miért kéne egy esküvő előtt szoliba menni, ha eddig fehér voltál akkor pont nem fog jól kinézni ha most hirtelen barnán vagy épp leégve/sárga bőrrel jelensz majd meg. A természetes bőrszíne mindenkinek jobban áll.
2015. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos azt nem fogja a szolárium,de az előttem szólóval nem értek egyet,igenis szèp ha egy nőnek szép kreol bőre van.Szóval szoláriumra fel:-)
2015. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!