Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (elnézést, ha rossz a téma)...

(elnézést, ha rossz a téma) Nézhet ki jól a szolizott bőr, ha vannak striák a hasamon, lábamon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm, túlságosan fehér, ezért arra gondoltam, lehet elmennék szoláriumba, hogy pici színt kapjak. Nem ilyen szénné égett bőrre gondolok, hanem egészséges kinézetűre (a mostani bőrömhöz képest minden sötétebb kb szóval úgy képzeljétek el). Na és az lenne a kérdésem, hogy sajnos van pár stria a lábamon és a hasamon. Nem nagyon látszanak a világos bőröm miatt, de félek, ha elmennék szoliba, fehér csíkokként világítanának a sötétebb bőrön. A striák is barnulnak vagy azok úgy maradnak? Így semmi esélyem, hogy szép bőröm legyen? Nem is csak szolzásra gondolok, hanem mondjuk ha napon barnulnék majd nyáron.

Valakinek van tapasztalata?



2015. jan. 27. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják jobb lesz, ha napozol/szolizol. Tudnak barnulni. Pár alkalmat érdemes lenne megpróbálnod.
2015. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jó hír!! :) A napozás mindenképp tervben van, de lehet akkor szoláriumba is elmegyek :)
2015. jan. 28. 12:24
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért tekintik egy csomóan hátránynak a fehér bőrt? A fehér bőr gyönyörű.

Egyébként meg a sötétebb bőrtől senki nem lesz szebb, nem oszt, nem szoroz kinézet szempontjából...

2015. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a gondod, a fehér bőr a legszebb, a szoliban pedig nem barnább hanem sárgább lesz a fehér bőröd. Ami igen ronda. És cseppet sem tűnik egészségesnek, főleg ha még tele leszel pigmentfoltokkal is tőle, ami elég jellemző a fehér bőrre mikor ilyen erős UV-nek teszik ki. A striák pedig nem barnulnak egyáltalán.
2015. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez legyen az én dolgom, miért szeretnék sötétebb bőrt :DDDDD És direkt írtam, hogy nem ilyen szolikrvás kinézetet szeretnék hanem csak egy kis színt. Higyjétek el imádom a bőröm mert jó a típusa, sima, szép, stb, de van egy oka, amiért utálom szóval.. :DD nem véletlen akarok menni. bírom mikor idegenek osztják az észt :D nem az vlt a kérdés hogy szerintetek elmenjek-e szoliba.
2015. jan. 29. 13:17
 6/15 anonim ***** válasza:
A világos nem szín? Szerintem pont ugyanolyan emberi. Egyébként az utolsó válaszoltó írt a striákról.
2015. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

azóta rákerestem fórumokon és mindenhol azt írták h a napozás és a szoli segít a striákon mert kevésbé lesznek láthatóak :)


és hidd el az előnyök mellett sok hátránya van a nagyon fehér bőrnek

2015. jan. 29. 20:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne mondd! Nekem is az van.

A szolizástól nem hinném, hogy elmúlnának a hátrányok.

2015. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

te most melyik válaszadó vagy?

igen, én ezt olvastam. persze eltűntetni nem fogja, de többeknek segített.

dehogynem :) ha annyira érdekel megírom én priviben hogy milyen hátrányokra gondolok, hidd el van több is, és ezeken segítene a sötétebb bőr.

2015. jan. 29. 21:22
 10/15 A kérdező kommentje:

nézd, itt olvastam

[link]

2015. jan. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!