Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajpakolás? Ricinusolaj és...

Hajpakolás? Ricinusolaj és citrom?

Figyelt kérdés
Alapvetően száraz a hajam, hallottam a ricinusolaj csodatévő erejéről. Viszont így nyáron szeretném ha kicsit világosabb lenne, ezért gondoltam a citromra. Szerintetek lehetséges így?

2015. júl. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek pont nem épp a legjobbak a célra... száraz hajra argán olajat vegyél, világosításra meg kamillát főzz, tedd egy spray flakonba és fújj a hajadra minden nap belőle. Nem kell kimosni. Az argánt sem. Abból naponta 3 csepp elég a hajra szétkenve.
2015. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 13. 15:21
 3/3 anonim válasza:

ricinusolajat ha rákened közbe kihuzod a hajszálakat.. nekem egy marékkal kijött.. próbálj folyékonyabb dolgokat rátenni inkább

a citromtól nem fog jelentősen világosodni, én aszkorbin savat használtam attól világosabb lett de szárazabb is(2 hónapba került helyrerakni) ami világosít károsít

2015. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!