Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hullamositsam be a...

Hogyan hullamositsam be a hajam ha eskuvore megyek?

Figyelt kérdés
Az en hajam sajnos vekony szallu es nem marad meg benne a gondorseg. Hajvasaloval vagy gondoritovel kb egy ora alatt kimegy, csavaroval talan tart 2-3 orat de ha sok fixalot vagy hajlakkot teszek nagyon zsirosnak nez ki. Mar jartam ugy hogy olyan lett a hajam rovid ido alatt mint a szena kazal. Valakinek otlete?
2015. júl. 13. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire szenvedős, akkor inkább más frizurát keress, ami egyenes hajból is jó. Sajnos ezek a módszerek vannak kb, esetleg fodrásznál búra alatt, de ha olyan típusú a hajad, azt is ki fogja rúgni. Akkor már inkább legyen egyenes és nézzen ki jól végig, nem?

Youtube tele van tutorial videókkal, ha van időd próbálj ki néhány módszert, szivacsos csavaró, feltűzve szárítani, stb. De ne élesben teszteld semmiképp. Próbálj ki más fajta hajhabokat, lakkokat, hátha csak az a probléma.

De egyenes hajból is tök jó kontyokat lehet csinálni. Ha azt túl szigorúnak találod, vannak fonott frizurák, de elég lehet egy feltűnőbb hajdísz is. :)

2015. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én hajam is egyenes viszont annyira sok, hogy hamar kimegy belőle a hullám. Úgy szoktam, hogy megmosom majd kifésülöm, ezután teszek rá sok hajhabot. Befonom szorosan egy vagy több ágba a hajam és megint mehet rá egy réteg hab. Hagyom magától hogy megszáradjon (egy este alatt nagyjából megszárad bár néha nem árt rásegíteni), befújom hajlakkal a befont tincseket, kiengedem és megint hajlakkal befújom. Ha nem is bír ki 2-3 hapot, akkor is elég "gyors" megoldás, benne marad a hullám:) de lehet a fodrász jobban meg tudná csinálni
2015. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!