Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hullámosítsam úgy a...

Hogy hullámosítsam úgy a hajam, hogy ne ártson neki?

Figyelt kérdés
Egyenesen nem annyira tetszik, de ha minden nap nekiesek a hajvasalóval, az biztos árt neki. Szerintetek mit csináljak?

2014. aug. 20. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem például hajmosás után még nedvesen csavard be. Esetleg.........
2014. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
youtoube ird be hogy no heat curly hair styles egy csomo félét találsz szerintem:)
2014. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van olyan régebbi hajcsavaród, az a sima műanyag, akkor-mielőtt mész valahova-mosd meg a hajad, csavard be és szárítsd meg! :)
2014. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fond be éjszakára hajmosás után, és is mindig ezt csinálom, és gyönyörű az eredmény:)
2014. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, te hogy fonod be? Mármint, hogy két copfba?

2014. aug. 20. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
így tekerd be a hajad és hagy úgy éjszakára, reggelre nagy hullámok lesznek benne. [link]
2014. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Először is, aki azt írta, hogy hajmosás után fond be, nem tökéletesen írta le, mert reggelre vizes marad, és száríthatod meg. Mielőtt este befonod, kicsit száríts rajta, de ha nem hajmosás után fonod be, akkor is hullámos lesz holnapra, csak akkor fújni kell rá nagy adag hajlakkot. Aki meg küldte a képet, az se jó, mert nem a fejed búbjára kell a konty, hanem minél lentebb, különben benne lesz a hajgumi nyoma a hajadban (saját tapasztalat). Viszont ha lejjebb kontyolod, másnapra gyönyörű hullámok lesznek benne (szintén tapasztalat). Remélem tudtam segíteni.:)
2014. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!