Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A JAPÁN MANIKŰRTŐL erős...

A JAPÁN MANIKŰRTŐL erős hosszú lesz a köröm? Véleményeket várok!

Figyelt kérdés

NAgyon jókat olvastam erről a szettről és az lenne a kérdésem hogy hosszú körmön is lehet?

szóval azért venném meg főleg mert egyszerűen nem tudom úgy megnöveszteni a körmömet hogy ne törjön le,szépek amúgy nincsen rajta fehér pötty sok vitamint is eszek.rádadául ettől akár 2 hétig is szép fényes lesz a köröm.így nem kell körömlakkot használni..

Debrecenben hol kapható?

az otthoni szett is ugyanolyan mint a profi csak a mennyiségben kevesebb?

írjatok,nektek van iylen?


2010. márc. 4. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! nekem volt. nos amíg le nem nőtt nagoyn jó volt, kemény volt tőle akörmöm, meg is nőtt hosszúra. aztán mikor lenőtt (elég kicsi volt a körmöm mikor megcsinálták) szóval mikor a felső vége kb az ujjam vége fele volt fogta magát és letört.. de mind. igaz hogy enm volt újra csinálva, szóval ha folyamatosan van kenve lehet hogy nem törik le, az enym csak egyszer volt, aztán letörtek ott, ahol vége volt a kencézésnek.

de amúgy tényleg szép fényes volt tőle a kömröm meg kemény.

2010. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!