Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értek hozzá, de valaki...

Nem értek hozzá, de valaki segítene a hajfestékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy ha jelenleg festett sötétbarna, fényben enyhén vöröses színű hajam van, ha szőke festékkel rámennek, attól világosodni fog a hajszínem?

2015. júl. 13. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de foltosan.
2015. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog...

A töve (ami le van nőve) az igen világosabb lenne, de a többi nem.

Már én mesternek érzem magam az ilyenben, mert nagyon sok színű hajam volt :D szőkétől a sötét (szinte fekete) barnáig.

Kipróbáltam én is ezt az ötletet amikor világosítani akartam, de mondom nem lett jó... Sőt undorító lett.

Sötétből csak szívatással lehet elérni, hogy világosabb legyen.

2015. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam ezt régen, a hajtövem szőke lett, a többi meg alig változott, foltos, összevissza ocsmány színű lett. Festéken világosítani hajradírral vagy szőkítővel lehet, de azt sem mindegy hogy kened fel...
2015. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!