Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy több száz...

Miért van az, hogy több száz kérdésre már több száz válasz megvolt hajfestéssel kapcsolatban, de még mindig otthon pacsmagolnak emberek gagyi hajfestékekkel, majd utána rögtön el akarják tüntetni egy varázsütésre?

Figyelt kérdés
Sötétből világosat, kímélően ,oxy nélkül azonnal....tényleg ennyi eszük van itt az embereknek?
2014. jan. 11. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

TAlán mert a legtöbb fodrász kontár és hülye pl

És bazi drága


Én otthon festettem amíg nem akartam világosabbat sokkal

sose volt bajom vele

2014. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Én már nem vagyok túl fiatal, nagyon sok fodrászom volt már az évek során. Mikor igazán szükségem lett volna egy jó frizurára (ballagások, szallagavató stb) nagyon csúnya hajat vágtak nekem. Legrosszabb élményem az volt mikor ballagásomra a hátam közepéig erő hajamat teljesen felnyírta hátul. Egész évben sirattam. Az esküvőmre már nem engedtem vágatni, csak berakattam. Nagyon rossz élményeim vannak ezért festem itthon a hajam. De én csak is alfaparfot használok megfelelő oxival.
2014. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami az tény. Végül is nálunk az ment fodrásznak az osztályból, aki nem tudott hová menni.....de az is tény, hogy a legbénább is jobb, mint a sok agyament itt. A jó fodrász drága...de a fejük is. Nem? Erre miért kell sajnálni a pénzt? Ha nincs, ne festess.
2014. jan. 11. 14:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászként nagyon rosszul esik a sok negatív kritika (még akkor is, ha nem rólam szól), és ami igaz az igaz, én is csak kettőt tudok mondani, akihez szívesen mentem...

A piac alakul így, hogy már mindent meg lehet otthon csinálni - legalábbis azt akarják elhitetni velünk, vásárlókkal, hogy mindenre képesek vagyunk, csak meg kell vegyük azt a bizonyos terméket.

ui: jövő héten megint lesz olyan vendégem, akinek az otthon nagyon elrontott hajfestését kell helyrehozzam...

2014. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne felejtsük el, hogy itt többségben vannak a fiatal lányok, akiknek a szüleik nem fizetik minden hóbortjukat, kénytelenek otthon bűvészkedni.
2014. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Fodrász ne vedd magadra tényleg de nagyon sok a rossz tapasztalatom nekem is

De én nem festek otthon lehetetlen dolgokat pl sötétbarnából csokit,feketét igen

de most világos hamvasszőke a természetesen sötétbarna hajam azt fodrász csinálja..A vágás az nem érdekel,megnő

2014. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, hogy a sok kontár fodrász elrontja a szakmát....pedig aki szívvel-lélekkel csinálja és képezi magát, az csodákra képes! Mindenképpen egy szakmáról van szó, éveket tanulnak. Mindenképpen fogom a fejem az "ecettel szedd le", vagy más buta megnyilvánulásokon. De a legnagyobb probléma, hogy a multi cégek (Loreal, Wella, Schwarzkopf és társaik) hülyére veszik a lakosságot a sok boltban kapható gagyival. Nem mellesleg ellehetetlenítik a fodrászok munkáját. Szégyen, ami a szépségiparban van.
2014. jan. 12. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, nagyon fején találtad a szöget. (én vagyok a fodrász :))
2014. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fodrász vagyok...de mondjuk úgy, hogy 'velük' dolgozom! Így megy ez....
2014. jan. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!