Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beválik ez az arcpakolás...

Beválik ez az arcpakolás mély, besüllyedő, egyenletlen hegekre: kefir, élesztő, kukoricadara? (linkkel)

Figyelt kérdés

nagyon zavarnak mert nagyon mély és sok hegem van. találtam viszont egy kérdést amire egy olyan válasz érkezett, ami ezt a pakolást ajánlotta, és a kérdező is írta, hogy jó, csak a helyzet az, hogy nem tudom hogy ez most csak a foltokra jó, vagy a mély hegekre is?

valami tapasztalat? nektek működött?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..



2015. júl. 14. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség a köbön.
2015. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha savas hámlasztó kezelés kellene neked, de lehetőleg szakember csinálja, mert rossz kezekben többet árt, mint használ.
2015. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, azt már sok alkalommal csináltattam kozmetikussal, de semmit sem segít. pedig ez volt az utolsó reményem. a nagyon erős savas hámlasztást nem ajánlja, mert elég kockázatos, de az ilcsis gyümölcssavas kezelést már egy jó párszor alkalmaztuk, de nincs javulás. max a foltokat halványítja, de azt a bőrcsiszolás is elintézi.
2015. júl. 14. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

az ilcsiben nagyon kevés % aha van, minimum 7-8%-ost ajánlom, vagy akár 10%-osat is lehetne, az még nem túl erős, otthon használható hámlasztóban is van annyi. amit a kozmetikusok csinálnak hámlasztásként, azt bárki megtudja csinálni otthon, betartva a szabályokat, mert ők sem dolgozhatnak nagyon %-ossal, mint amit magányszemélyként be lehet szerezni (25%). ennél magasabb hatóanyaggal csak orvosok végezhetnek hámlasztást.

de az aha nagyon jó cucc, én is ajánlom, hogy keress majd erősebbet, inkább őszre, és persze fényvédőt. 1 hónap alatt heti 1-2 hámlasztás már meg fogja tenni a hatását.

ajánlott márka: cosrx, paula's choice, isis pharma, anaconda

2015. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amúgy a másik kérdésben lévő pakolás is a savak folthalványítására épül, a kefírben ugye tejsav van, ami az AHA savak közé tartozik. azonban a jó hámlasztáshoz megfelelő ph értékre van szükség, amelyet csak laborban lehet beállítani, ezért nem sokat fog érni önmagában a kefír, a citrom meg még marhat, irritálhat is, szóval még akár károsak is lehetnek. az élesztőben sok a b vitamin, ami miatt jó pattikra. de ez is egy bőrgyógyászati kozmetikumban sokkal koncentráltabban van jelen. persze azért kipróbálhatod, ahogy a kefírt is, csak a citromot hagyd ki belőle.

az viszont biztos, hogy a forgalomban lévő hámlasztókkal sokkal hamarabb elérheted a kívánt hatást, a jól beállított ph és a koncentrált hatóanyag miatt.

2015. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon hasznos kommenteket kaptam!! :)) majd akkor megveszem és kipróbálom az otthonit is! :) utolsó: lehet hogy akkor végül kipróbálom :) mondjuk a citromot rettentően gyakran használom, mert nagyon zsíros a bőröm, és ez segített egyedül a pattanások kordában tartásában, még ha nem is tartják egészségesnek, nekem csak ez működik, és lehengerlően gyorsan leviszi a gyulladást! :) olyan 2 éve még rettentően csípte az arcom, akkor abbahagytam a használatát. elővettem egy év múlva, és egyáltalán semmi rosszat nem tudok róla mondani, nem csíp, kellemes, frissítő, és jobban bízok benne, mint a bolti tonikokban! :)
2015. júl. 15. 14:58
 7/7 anonim válasza:
ne halgass ezekre, gyakorlat teszi a mestert, én már egy ideje használom csak az a baj hogy jó ideig kell csinálni de gyönyörű sima lessz a bőröd ha rendszeresen minden nap használod este lehet hogy vörös lessz az arcod de reggell kell figyelni addigra regenerálódik, a citrom meg plusszba segít
2018. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!