Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek milyen szoknya áll jól?...

Kinek milyen szoknya áll jól? Főként magas lánynak, de érdekel a többi is.

Figyelt kérdés

Egyszer találtam egy jó oldalt valami online divatmagazin volt, vagy nem tudom, ahol nagyon jól leírták, milyen alakhoz milyen szoknya illik, ami nem teszi nevetségessé. Magas lánynak most vagy el kellett takarni a térdét vagy pont kitenni, erre már nem emlékszem, de ilyesféle szabályok voltak :)

Volt vagy 6-7 féle alakra leírás.


2009. nov. 6. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha felveszed és oda állsz a tükör elé látni fogod mi áll jól.

Ha ez neked így nem megy akkor anyukád, tesód, barátnőd, barátod is elmondhatná a véleményét

2009. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Azt olvastam, hogy a térd alá érő szoknya vastagítja a vádlit, így én magas létemre csak térd fölé érőt hordok. :)

De a miniszoknyára se panaszkodott még senki. :D

2009. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem látom. Sőt, hiába van véleménye valamely ismerősnek, engem az érdekelne, aki _ért hozzá_. Mert mondjuk tanult ilyen szabályokat. Az optika olyan dolog, hogy megcsalja a szemet.


Másodiknak köszi, ez 1 :D

2009. nov. 6. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magas vagyok (180cm) és általában térd alatt érő alul fodrosabb szoknyákat hordok.Ha térd fölött ér egy szoknya az nyújtja az alakot, ha alatta az megtöri, és mivel a magas csajoknak a lábuk is hosszú ez nem jelent gondot.Egyébként még jó a teljesen hosszú szoknya, mint nyáron voltak ezek a mintás hippi szoknyák,(én nem szeretem, mert nem túl praktikus, piszkos lesz az alja ha lehajol az ember, vagy beleakad valamibe)Persze a minit is bátran fel lehet venni.
2009. nov. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a térd fölötti a legjobb, minden alakra.Aki magas, annak kiemeli az alakját, aki pedig teltebb, azon optikailag javít(ha viszont valaki lábban erős, annak nem ajánlott).+ a magassarkú csizma vagy cipő még jobban hangsulyozza :)
2009. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú lábú csajoknak szinte mindegy, a rövid lábúaknak pedig az a lányeg hogy térd fölé érjen, mert ha térdig ér, vagy az alá az rövidíti és vastagítja a lábat
2009. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már tudom, hogy magas vékonyra térd alá érjen, mindenki másnak meg térd fölé, kivéve ha erős a lába, mert akkor megint alá? Huh, szerencse, hogy nekem csak egy alakkal kell foglalkoznom :)
2009. nov. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!