Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a palette...

Mi a véleményetek a palette color shampooról?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hajam van és vörösre akarom. Festéket nem szeretnék használni és a Rossmann-ban ezt mutatták, mint hajszínező sampont. Nektek mennyire vált be? Igaz hogy nem kopik ki csak lenő?

#hajszínező #pelette
2015. júl. 15. 18:06
 1/6 anonim válasza:
Valamennyit kopik, de annyira soha nem fog kikopni, hogy teljesen eltűnjön a szín a hajadból. Ha olyat keresel ajánlom a Joanna terméket abban se ammónia se oxy nincs, és tényleg már az 1. mosásnál kopik.
2015. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt is olvastam hogy nagyon szárítja. Ez igaz?

2015. júl. 15. 19:07
 3/6 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy szárít, de annyira biztosan nem, mint a tartós festék. Tapasztalatom szerint sokat segít, ha festés, színezés után hajbalzsammal ápolom le a hajamat. Ilyenkor nyitott a hajszerkezet, és jobban beszívja a balzsamot is. Ha öblíted le a hajszínezőt langyos vízzel tedd, amikor a balzsamozás után öblítesz, akkor meg hidegebb vízzel öblíts, hogy bezárulhasson jobban a hajszerkezeted. :)
2015. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a Palette sose fog kijönni a hajadból, mivel oxi van hozzá, szóval a haj belsejébe jut a szín, az ott is marad amíg le nem nő, de persze pár mosás után fakó rondára kopik. Ha hajszínező sampont akarsz akkor kis tasakos cuccokat keress... Venita, Joanna...
2015. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem szárította a hajam, viszont kb 2,5 éve volt befestve vele utoljára és még mindig látszik a lenövés..
2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg nem nagyon kopik ki, és én azt sem tapasztaltam hogy rondán megfakulna, bár lehet hogy azért mert a saját hajszínemhez nagyon hasonlóra van festve (középbarna-mahagóni) Az én hajamat nem is szárítja, de ez nem jelenti azt hogy a tiédet sem, nagyon szerencsés vagyok a hajszerkezetemmel.
2015. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!