Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kezemen alkoholos filccel...

A kezemen alkoholos filccel próbálgattam hogy milyen tetoválások néznének ki jól, és az egyik nagyon megtetszett Kérdés: Ha lefújom hajlakkal, akkor attól tartósabb lez? Mennyi idő múlva kopik le?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alkoholos filccel ne rajzolj a bőrödre mert tönkreteszed
2015. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A hajlakk meg amúgy is max. addig tart, míg víz éri.
2015. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A hajlakk max addig tart, míg víz nem éri.
2015. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Kapsz egy jo bor rakot az alkoholosfilctol, ink ha annyira akarod rendes filccel rajzolj az sokaig kitart, en is azzal szoktam de az se a legegessegesebb
2015. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Először is tanulj meg írni! Másodszor pont hogy azért csináltam alkoholos filccel, mert az tovább megmarad ;) Szóval légyszíves, ha nem tudsz semmit ne itt okoskodj, köszi
2015. júl. 18. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem nekünk lesz bőrrákunk egy hülyeség miatt. :D
2015. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyszer rajzolok a kezemre, és bőrrákom lesz... Na ez a hülyeség
2015. júl. 19. 09:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy"probalgattad" ami nem egy alkalmat jelent ketto a filccben mindenfele karos anyag van ami felszivodik es ettol alakulhat kinem feltetlenul borrak de barmifele borbetegseg :) ez igy van a tollal is, irni tudok dragam csak ekezetem nincs, es tudod szanalmas hogy csak tanacsot adok te meg megsertodsz😉
2015. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Figyelj már ide kisgyerek. Én feltettem egy egyszerű kérdést. Nem tanácsokat kértem, hanem egy egyszerű válasz, ami ebben az esetben igen vagy nem, és hogy mennyi idő múlva kopik le. Mit kell beleszólni, hogy mit csinálok a kezemmel. Nem a te bajod. Ha nem tudsz segíteni, akkor el lehet húzni.
2015. júl. 20. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:

igen nem az en bajom:) de ha eloben is igy lerohanod az embereket akik jot akarnak neked nem lehetsz egy ertelmes gyerek:) de hogy akkor megvalaszoljam a kerdesed:

Egyertelmuen tartosabb lesz amig lenem mosod.

Mi nem tudhatjuk mikor kopik le, az sok mindentol fugg :)

2015. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!