Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok tetszenek a tetoválások?

Lányok tetszenek a tetoválások?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha magamból indulok i, akkor adott egy poénos, egész jóképű(persze ez ugye kinek mi a jóképű de azért nem az a ritka ocsmány), kigyúrt nagydarab srác 174 magas, jó duma, magabiztosan adja elő a dolgokat és a lazák között is a lazábbik fajta. Szerintetek sokat dobna a dolgon egy tetkó a vállon? De leírhatnám úgy is, hogy csajok szeretitek a rossz fiús kinézetet? :) De nem csak azért csináltatnám és olyat szeretnék ami mond is nekem valamit, de kíváncsi vagyok rá, hogy lehet e a nők terén plusz sikerem vele vagy esetleg mínusz? Vagy utasítanátok el egy tetkó miatt egy férfit aki tetszik?
2012. júl. 11. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetszenek egyáltalán a tetkók.
2012. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szép a tetoválás, mindenképp jó pont hiszen esztétikai érzéket feltételez. Egy béna technikával készült, elrajzolt tetkó viszont legalább 30% esély minusz nálam. Ha még tartalmilag is gáz, pl. rasszista, szexista vagy más módon gáz felfogásmódot feltételez, akkor kizáró ok.


Egy tetoválás nem feltétlen rosszfiús, ez a gondolkodásmód inkább anyáink generációjára jellemző.

2012. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kigyúrt és nagy darab, és még tetkós is akkor nekem a "sittes" jelző jut eszembe. Ez inkább mínusz pontokat ér. És nem vagyok egy ijedős, mégis az ilyeneket inkább elkerülöm...
2012. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaa, mondjuk tutira nehezebben fogom meggyőzni a rendes lányokat, pedig komoly kapcsolatra fáj a fogom. :)
2012. júl. 11. 17:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont én meg szeretem megvédeni a szeretteimet is és a mai világba erre szükség van a brutál kinézet azért jó mert pszichésen öl. 7 év küzdősporttal tudom, hogy ez az egyik legfontosabb!
2012. júl. 11. 17:13
 6/9 A kérdező kommentje:
vélemények? :)
2012. júl. 11. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a tetoválásokat, nekem is van 7 darab, szóval igen :) Mondjuk a mackósabb srácokon nem tetszik(magával a mackós testalkattal nincs bajom, csak az én esztétikai világomban nem passzol egy tetkóval), de ha a nagydarab alatt izmot értesz, akkor igen :)

19L

2012. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem se igazán jön be. :S De mondjuk jobb mintha egy lányon lenne. Az eléggé gusztustalan.
2012. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Érdekes dolog párhuzamot vonni...Tetoválás - komoly kapcsolat...Vagy találsz egy olyan lányt, aki szintén rendelkezik tetoválással, vagy pedig egy olyat, aki nem, viszont van szép érzéke, kreativitást és egyfajta pozitív megnyilvánulást vél felfedezni a tetoválásodban. Azzal meg ne foglalkozz, aki azt írja, hogy "izmos csávón tetszik csak", az a csaj nem rád, hanem a külsőségekre ad :) Tehát ezért ne kezdj el gyúrni :D Aki meg undorodik tőle, így járt :D Egy szó, mint száz, neked kell tetszeni a tetoválásnak, aki nem fogadja el, az téged nem fogad el. Ennyi. Sok sikert a továbbiakban :)
2014. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!