Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fájdalmas az intim...

Mennyire fájdalmas az intim testrészen gyantával való szőrtelenítés? Magamnak megtudnám csinálni? Vagy inkább forduljak szakértőhöz?

Figyelt kérdés
Még sosem volt ott lent gyantával szőrtelenítve hanem borotvával, ezért kérdezem hogy neki fogjak vagy inkább hagyjam szakemberre.

2015. júl. 16. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki lehet fogni nyugodtan. Nem kell rettentően félni, anno én is paráztam, bár én az epilátortól, de nem vészes egyáltalán. Most már odalent is csak epilálom, meg lehet szokni.
2015. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vészes ha megfelelő gyantát választasz, mert van amivel csak kínlódni lehet. Elasztikus meleggyanta a legjobb a célra.
2015. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom :)
2015. júl. 16. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!