Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ápoljam az arcbőröm?

Hogy ápoljam az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Kozmetikusra nincs pènzem, viszont az utóbbi időben az arcbőröm nagyon megviselt, a pórusaim kitágultak, begyulladtak, pattanásos lett a homlokom, meg az állam. Hogy hozzam rendbe itthon?

2015. júl. 16. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Első kérdés: fiú vagy vagy lány? Ha lány vagy és sminkeled magad akkor mindenképp napi alapos sminklemosás, ez lehet bármilyen krémmel, nyilván sminklemosóval lenne a legegyszerűbb, de a testápoló vagy egy kézkrém is megteszi. Mindenképp szerezz be egy arctonikot, én a Clean and Clearből a sötétkéket használom, ezzel reggel-este töröld át az arcod.. mostanában elég sokféle arcradírt reklámoznak, vegyél egyet, én Lush Rub Rub shower scrub fajtát használok, de ha olcsóbbat keresel, akkor válassz Neutrogenat. A dmben rengeteg ilyen terméket tudsz venni. Ja és este lefekvés előtt "pöttyözd be" a nagyobb pattanásokat Sudocreammel... az elég drága, de a kisebbfajta akár fél évig is elég.. utolsó: ha fiú vagy, ha lány a korrektor a jó barátod ;) remélem segítettem
2015. júl. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok, ha van lehetőséged aludj sokat :)
2015. júl. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)

Garnier pure aktiv arc tisztitót használok és neutrogéna bőrradirt, és nivea aloeverás arc krémet (nélküle nagyon szárad a bőröm)

2015. júl. 17. 14:55
 4/4 anonim válasza:
Még két tipp: a gyógyszertárban kevertess magadnak szárító folyadékot az sokat segít, illetve pórusosszehúzóként vehetsz még 3%os de csak 3 mert ha annál több, akkor az irritálhatja a bőröd, hidrogén peroxidot, ha utánanézel, meglátod, sokan csodaszerként emlegetik :)
2015. júl. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!