Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj szakáll erősítésre?

Ricinusolaj szakáll erősítésre?

Figyelt kérdés
Azt mondjàk segíti az arcszörzetet erősödni, sűrűsödni. Nekem ez a baj, hogy ar arcom nem szőrös csak a pajesz, bajúsz, szakáll, nyak (nyak közepén egy csíkban nem). Most kiprobálom ezt a ricinusolajat. És az a kérdésem, hogy kenhetem oda is, ahol már van szőr? És kb. mennyi idő múlva sűrűsödik meg, ha naponta használom?
2015. júl. 16. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondja ezt a hülyeséget? El lehetne már felejteni ezt a ricinus mániát, mert csak egy urban legend.

Nem fog sűrűsödni, mert az arcszőrzet milyensége (is) a genetikán múlik. A ricinusolajjal max. a végeit kenegetve előzöd meg a töredezését, de nőni nem fog tőle.

2015. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem különösebben nem fog megerősödni, csak gyorsabban nő majd.
2015. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Sem noni, sem surusodni nem fog tole.

A ricinusolaj csak puhitja a szort es a hajat, es ezzel megelozi a gyors elkopast meg a toredezest. A haj is csak azert lesz tole gyorsan hosszu. Nem noveszt, csak ved.

2015. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem tegnap a gyógyszertárba. Estére bekenem az arcom vele (2 órát rendesen, aztán vattával átdörzsölöm, hogy az ágy ne legyen olyan). Azt mondjátok, hogy akkor hatása nem nagyon lesz?
2015. júl. 18. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel az arcszorzet erossege es surusege ugyanugy genetikai adottsag, mint a szemed szine es a kormeid formaja, nem lesz semmilyen hatasa. Ez az olaj nem erre valo.
2015. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az arcon levő szőr teljességében genetika kérdése. A párom is ki volt bukva, mert összesen csak kis körszakálla van (32 éves létére), semmi egyéb szőr. Elment egy bőrgyógyász ismihez, aki mondta, hogy ez ilyen, kenhet rá akármit, nem lesz több szőr az arcán.
2015. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert sokan azt írták, hogy pozitív hatása volt. Nekem sajnos sok helyen van, viszont az arcomon, ahol a legjobban látszik nincs. Pontosabban inkább rövid fehér szőrszálak, amik nem láthatóak. 16 éves vagyok, úgyhogy a koromhoz képest sűrűbb, erősebb (meg már fekete is) mint másoknak.

Azért, szerintem egy próbát megér, mert mondta más, hogy neki besűrűsítette, és esténként meg nem zavar alvásnàl. Ha jó akkor szerencsém van, ha nem akkor nincs. :)

2015. júl. 18. 21:31
 8/8 anonim válasza:
Ha csak 16 éves vagy, akkor még évekig fog erősödni a szőrzeted. Arról nem is beszélve, hogy ennyi idősen jobban teszed, ha mellőzöd a szakállat, mert egyrészt gyerekeknek alapból nem áll jól, másrészt meg a gyenge, ritkás arcszőrzet nagyon igénytelen hatást kelt. 20 éves korig szerintem várj vele, arra talán meg is erősödik.
2015. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!