Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj tényleg jó arra...

A ricinusolaj tényleg jó arra ha serkenteni akarom a szakáll növekedést? Sok kérdést olvastam itt az olajjal kapcsolatban, kapott hideget, meleget. Szeretnék több infót Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan véleményt látni aki használta és tud mondani róla dolgokat. Mennyi? Meddig? Milyen? Hová? Hogyan? Minél részletesebb annál jobb!

2014. aug. 28. 02:07
 1/10 anonim válasza:
2%
szarul fogalmazol nagyon..de ez engem is erdekel
2014. aug. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem nyelvtanárt keresek......

És mi ebben a szar ? Tekintve amúgy hogy 2 után írtam már nem akkor volt hogy felébredtem. És hát a lónak is 4 lába van.....

2014. aug. 28. 09:39
 3/10 anonim válasza:
78%

Szempillámra és hajamra is használtam. Hajból elég nehéz kimosni, még sokadik mosás után is éreztem benne. Hát nem volt felemelő érzés :D

Szempillára napi szinten használtam kb 2 hétig, aztán kis szünet, aztén megint 2 hét és így tovább. Már az első hét után éreztem a különbséget. Hosszabbak, fényesebbek lettek tőle a pilláim.

Hajnál nem voltam olyan kitartó, mert egyszerűen undorító volt, ahogy összeállt tőle az egész.

Kb 300 forintba kerül, gyógyszertárban tudod megvenni, külső használatra kérd, ugyanis sokan belsőleg is alkalmazzák hashajtóként.

Fültisztítóval a legérdemesebb felvinni. Nem kell egész éjszakára rajtahagyni, mert mindent összekensz vele és nem feltétlen kell napi szinten használni.

Pár óra is elég, amikor otthon vagy és nincs semmi dolgod.

Remélem tudtam segíteni :)

2014. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, segítettél a válasszal, ment a zöld. El is megyek gyógyszertárba és megveszem Jó hogy mondtad a külső használatot és a fültisztítót is. Majd írok hogy mi az eredmény
2014. aug. 28. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Szempillára használtam éjszakára, és ami "lecsurgott" és összekente a szemem alatt a bőrt, ott tiszta ragyás lettem, szóval nem kenném az arcomra.

Hajamra próbáltam, de valami pokol volt, aztán kiderült, hogy rohadtul nem a hajtőre kéne kenni, hanem a hajvégekre, hajtőnél hajhullást, póruseltömődést és gyors visszazsírosodást okoz. Hajvégekre viszont ez a leggányabb olaj, ami csak létezik, a kókusz-, az argánolaj mérföldekkel jobb.

400 Ft-ért vettem anno üveggel, kupakkal, címkével, kiszolgálási díjjal együtt. Ez kb. egy decinyi cucc volt. Nem használtam el, a szempillámon két hónap után sem vettem észre változást, így kidobtam.

2014. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Most kentem be az arcom, egy hét után írni fogok mennyire leszek pattanásos. Ha nagyon akkor hagyni fogom és inkább naponta borotválom (eddig ez segített picit) ment a zöld kéz!
2014. aug. 28. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
A ricinus haj/szőrnövesztő hatása tévhit, ez az olaj csak puhítja a hajat/szőrt, emiatt tud a haj megnőni, mert nem törik le a vége ha olajozzák.
2014. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Most van időm írni de a másik felhasználófiókom letiltották szóval válaszolóként kell írjak. Nem lettem jobban pattanásos az olajtól viszont tényleg serkenti a szőrnövekedést. lusta vagyok minden nap használni de amikor van időm megcsinálom és sokkal jobban és gyorsabban nő tőle a szakállam! Tényleg!
2014. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Örülök, hogy van eredménye :)
2014. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom, hogy már régi a kérdés, de az tévhit, hogy a borotválkozás segít a szőr növekedésében. sőt...ha a növekedés elején tartó vékony szőröket levágod, akkor nem tudnak megvastagodni. Ha szakállat akarsz, ne borotválkozz pár hétig-hónapig, akár milyen rosszul is áll elsőre.
2017. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!