Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki szürkére szeretné...

Ha valaki szürkére szeretné festeni a haját, akkor hogyan kezdje?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna hajam van amúgy.

Először ki kell szőkíttetni(nekem pl. a szőkíttetés után nem szőke lesz, hanem sárga), utána a fodrász kevert festéket, innentől nem igazán tudom, mert csak rákente és vártunk x időt). Végeredményképp pedig ilyen sötétebb halványszürkés szőke lett. A fodrász azt mondta, hogy hamvasítós samponnal mossak hajat(az előző festésnél a végére már szürkés lett tényleg, viszont ha sűrűbben mostam vele hajat, akkor lila lett).

Valamit rosszul csinálok?

Amúgy ilyen középszürkére gondoltam, ami nem is sötét és nem is világos. Hülyén hangzik az egész és a hajszín is, de a stílusomhoz nem néz ki annak. :)



2015. júl. 17. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szőkíteni kell, mert amit akarsz világosabb a hajadnál, abból lesz ugye a sárgás szőke, arra kell festeni a hamvas szőke festéket/színezőt. Aztán színrögzítő sampon, balzsam fodrászkellékesből, és akkor kevésbé kopik a szín, vagy használj Kallos Florillum hamvasító folyadékot, hasonló mint a sampon, de ennél tudod szabályozni hogy ne legyen túl lilás. A hamvasító sampon nekem sose vált be.
2015. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!