Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jó kis korrektor...

Van valami jó kis korrektor szem alatti sötét karikákra?

Figyelt kérdés
Most leszek 18 és eléggé zavar, hogy már jó pár éve ilyen, lehet régebb óta is, mint emlékszem már. Próbáltam már sima korrektort, de nem nagyon jött be (rimmel londonos stift aminek zöld a közepe). Most catrice korrektorpalettám van, amire rimmeles 24 h-s alapozót használok, erre meg essence színtelen fixálót. Mindkettőt kézzel viszem fel, a púdert pamaccsal. Sajna hiába is rétegtelem a korrektort átütnek a karikák (főleg a jobb szememnél vacak a helyzet) ráadásul meg pirosasabb is a bőröm, mint pl a homlokomon, ahova alig viszek fel belőle. A korrektorral lehet a baj, vagy én vagyok béna? Megvan ennél a külön haladási irány és azt szúrnám el?

2015. júl. 17. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A L'Oreal Magic Lumi korrektora nekem nagyon bevált.Bár drága(3000Ft körül) de még is mindig megveszem,mert annyira jó szolgálatot tesz.Mindig használom.
2015. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!