Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, ha még a korrektor...

Mit tegyek, ha még a korrektor se fedi el a sötét karikákat a szemem alatt?

Figyelt kérdés
Használok szemkörnyékápolót, igyekszem min. 2 liter vizet meginni naponta, kb. 6 órát alszom, mert egyszerűen képtelen vagyok 10 környékén elaludni, aztán reggel 6 körül kelek de nem vagyok fáradt, mégis borzasztóan sötét karikáim lesznek a szemem alatt. Mi lehet a gond? Esetleg milyen korrektort használjak, ami jobb minőségűbb vagy hatásosabb? 15/L

2015. jún. 20. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cdak az a megoldas van csak, ha még tobbet alszol es iszol, es nm TVzel annyit mint most. ;)
2015. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
TV-t se nézek vagy 2 éve, de köszönöm
2015. jún. 20. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Catrice camouflage korrektort ajánlom 2 rétegben. Meg szemkörnyék hűsítését, pl hűtött uborka karikák a szemedre reggel pár percre.
2015. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 liter még télen is kevés minimum 3 kell. :D Karika 15 évesen? Ez valami női betegség, mert én sem szoktam sokat aludni de férfi létemre nem emlékszem, hogy lettek volna karikáim. :D
2015. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Neten sok féle megoldásról írnak, próbálkozz, talán valamelyik bevállik! :-)

2015. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha mindent megteszel, akkor valószínűleg genetikailag ilyen a szemed alatti rész. tehetsz rá uborkát vagy krumplit vagy bármit, ilyen marad.

ilyenkor marad a korrektor, vagy néhány év múlva, ha van rá pénzed, akkor a belső szemzug feltöltés.

esetleg próbáld ki a niacinamid-ot tartalmazó krémeket, nekem azok halványítanak kicsit, de közel sem tökéletes az állapot. (la roche posay effaclar duo+, mad hippie eye cream)

2015. jún. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aludj többet, szedj vitamint, próbálj meg kicsit barnulni. de nagyrészt genetika, sajnos nekem is ilyen, de engem mondjuk nem annyira zavar
2015. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, rengeteget segítettek! :)
2015. jún. 21. 09:46
 9/10 Bogi214 válasza:
0%
Ne telefonozz egész nap!!!!Az majd segít.Mert ugyan az mintha a tvt néznéd sokat.Sőt lehet hogy a telefon még ártalmasabb is
2015. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű karikák vannak a szemem alatt, általában úgy sikerül elfednem, hogy jó néhány réteget felviszek, és így is csak halványul, el nem tűnik teljesen:( (Először alapot, vagyis makeup primer-t, aztán folyékony alapozót, aztán szem alá folyékony korrektort, végül krém alapú korrektort. Aztán az egészre púder. Ez azért sokat segít.)
2015. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!