Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam, és már...

Nagyon hullik a hajam, és már a sírás kerülget, hogy parókát kellesz hordanom?

Figyelt kérdés

Derékig érő hajam van, és fésüléskor kijön kb. 50-60 szál,de hajmosáskor mégtöbb. Ma hajmosásnál szinte csomókban hullott. Két hónapja fogyókúrázom, de napi 4szer eszek,és nem tudom hogy lehetséges még igyis a vitaminhiány és attól. Hónapok óta szedek DM-es hajvitamint és hétfőn kezdtem el vastablettát is. Fogamzásgátlót szedek, kb. 4 hónapja, olvastam interneten attól is hullhat. Hova menjek a problémával? Beleőrülök ha kopasz leszek. Még nem látszik,hogy ritkult volna, de ha továbbra is igy hullik,akkor pár hónap és kopasz leszek.

20/L


2015. júl. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lány kopaszon is szexi lehet de tudom nálad ez nem választható opció. A fogyózás és a vitaminhiány valóban komolyan előhozhatja ezt. Én fiú vagyok 15-20 cm hosszú hajjal, nekem is hullik és már ézem is hogy kicsit kevesebb, de a kopaszságot nehezen viselném
2015. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50-60 szál nem vezet kopaszodáshoz. Hajmosásnál meg mindenkinek jóval több jön ki.


Ha annyira félsz, akkor menj orvoshoz.

2015. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az már biztos hogy nem vagy vele tisztában mennyi hajszála van egy embernek... és hogy új is nő helyette, szóval kopasz nem leszel még az elkövetkező évtizedekben. Fésüléskor kijöhet sok haj, mosáskor is, ez természetes. Hajhullásról akkor van szó ha beletúrsz a hajadba és csomókban marad a kezedben haj mindenféle rángatás, fésű nélkül. Ilyenkor orvoshoz kell menni...
2015. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!