Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szokjak le a köröm és...

Hogy szokjak le a köröm és szájrágásról?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Mindig rágtam a körmöm és a számat,de mostmár nagyon zavaró hogy ilyen undorítóan néz ki a kezem. Ha megyek valahova mindig ragasztok műkörmöt amit természetesre mgcsinálok,de tudom hogy így nem lehet sokáig csinálni. Már szinte mindent kipróbáltam hogy leszokjak,de a legtöbb idő amig nem rágtam csak 2 hét volt.Ha elkezdem rágni a számat vagy a körmöm nem bírom abbahagyni és ez nagyon rossz:((.
2015. júl. 18. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évig rágtam le teljesen tövig a körmeim, plusz mellette a bőrt is. Aztán megembereltem magam és csináltattam műkörmöt, illetve elkezdtem sportolni, hogy a bennem felgyűlt stresszt így vezessem le, ne a rágcsálással. Fontos, hogy megtaláld, miért stresszelsz vagy szorongsz, mert valszeg amitt rágod le a körmeid.
2015. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vannak olyan körömlakkok amiknek direkt borzalmas az íze, ez majd segít ismerősömnek is segített.
2015. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
körömlakk.ebből van olyan ami tényleg erre van kitalálva, de szerintem simát is használhatsz és akkor elég motiváló, hogy ne tedd tönkre a műved :D
2015. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Nem is tudom mikor kezdtem rágni de majd 20 éves koromig. Ott elhatároztam, hogy többet nem fogom és azóta talán 1-2 alkalommal voltam annyira ideges, hogy elkezdtem rágni, de gyorsan észrevettem mit csinálok így egy kis manikűrrel eltüntettem a nyomokat.
2015. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!