Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után a nemiszerv...

Borotválkozás után a nemiszervemen pici piros pöttyök jelennek meg. Elég kellemetlen a barátom előtt, és ha a bugyi dörzsöli, akkor fáj is. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én nekem is kiszokott! aztán mostanában bekenem sima testápolóval vagy kézkrémmel brotválkozás után! és az jó szokott lenni! 18/L
2010. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nálam is elő szokott fordulni. Nekem elég érzékeny azon a területen a bőröm, és azért. Illetve a szőrtüszők hajlamosak arra, hogy begyulladjanak.

Én azzal tudom kicsit jobbá tenni a helyzetet, hogy borotválkozásnál jó vastagon bekenem szappan+tusfürdővel (úgy sokkal könnyedebben csúszik a penge), utána pedig erősen betestápolózom.

2010. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával én is küzdök. Most is. Sajnos nem tudok segíteni, de ha valaki tud valamit írja le. Ezért nem jó a borotva, gyantát kell használni.
2010. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én körömvirágos hintőport szoktam rá tenni és attól megnyugszik...eltűnnek a piros pöttyök :)
2010. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én kinyomkodom őket... de most van egy piros pöttyöm, hónapok óta ott van és nem tudom kinyomni :S

hintőpor és neutrogena testápoló vagy árulnak a drogériába külön nyugtatókrémet

2010. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

neem szabad állítólag borotválkozás után rá kenni semmit, mert begyullad mégjobban,és utolsó,te meg ne nyomkodd :)


Tehát az a teendő,hogy olyan kábé 20 percig áztatod borotválkozás előtt,női borotvahab rá egy kicsi,majd LEFELÉ húzod a borotvával.

Ennyi az egész :)

2010. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket! :)


Utolsónak: lefelé? tehát a szőr növekedésével megegyező irányban?

2010. márc. 7. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, mert akkor az lehozza a nagyját. én utána még visszafele is szokta m menni, növekedéssel ellentétes irányban is. így garantáltan tuti sima. de még így is kipattog néha
2010. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Csak kimondottam lefelé,a megegyező irányban. Inkább ne legyen sima,minthogy fájjon!Nem? :)
2010. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!