Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér (hidrogénszőke) hajat...

Fehér (hidrogénszőke) hajat szeretnék, hogyan?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném h 2 éve még fekete volt a hajam, és szőkítettem(úgy h szőkét festettem rá, olyan festékkel amiben szőkítőpor is van meg emulzió-Palette ultravilágos szőke) most ott tartok h szép szőke, bár néhol kis tincsekben még barnás/vöröses.Hány százalékos oxit vegyek a festékhez?Vagy arra gondoltam h kallos gyöngyház szőke és ahhoz oxi..(2 doboz festék kell) de ha a fodrászomhoz mennék akkor is nekem kell vinni a festéket:S Valaki tudna segíteni?
2010. márc. 5. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem 12es oxival lett megcsinálva, 3 alkalom után fehér lett...

otthon csináltuk, olcsóbb volt és nemféltem hogy elb*ssza a fordász. (:

2010. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen festéket használtál hozzá?:)
2010. márc. 5. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
tönkreteszed a hajad. :(
2010. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is fekete voltam, most már nagyon szép szőke :)

vegyél egy úgymond " szuper szőke" hajfestéket :D én ilyennel festettem és nagyon szép lett. ha már szők evagy, akkor nem kell hidrogén, elég a festék .olyat vegyél, ami legalább 4-6 árnyalattal világosit.az enyém is ilyen volt és jólett

2010. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kallos asszem'

1. voltam

(nem ment tönkre a hajam érdekes módon mai napig semmi baja.)

2010. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! nekem sem, csak a vasalástól töredezett de a feketenél is, szal nem roncsolódott jobban. Eddig mindig ultra világosszőkével festettem, nem tudom tudjátok e h az melyik, elég világos az is.Akkor majs nézek világosabbat bár azt hittem h ez a legviágosabb:)
2010. márc. 6. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Látom nem mostani a kérdés,de azért írok :)

Először is,szerintem a legjobb ötlet,ha előbb fodrászhoz mész.Nem azért írom,hogy "ne tedd tönkre a hajad" meg stb de otthon is simán ráköltenél annyit,ráadásul több hónapos munka eredménye lesz,amíg eléred a kívánt hatást(ha eléred).A fodrász(már amelyik)pedig azonnal meg tudja oldani a kívánt eredményt.Utána persze csinálhatod otthon,ha megvan a megfelelő alap.

Na de hogy írjak valami hasznosat is:

Alfaparf-Evolution of the color Platina sorozat.Ezeknek a színeknek nincs sárgás beütése,hanem fehér úgymond az alap.Nagyon szép színek vannak-ezüstös színek-van kicsit szürkésebb,van "fehérezüst" van lilás árnyalatú ezüst.Nekem is sötétbarna az eredeti hajam és ez volt az egyetlen festék,amitől nem sárgult vissza a hajamnak az a része,amire felkentem(később se,amikor más festéket kentem rá).Szóval szerintem ezt keverd Alfaparf hidrogénnel(neked,mivel szőke vagy már,elég szerintem a 6% vagy 9%-os oxi-de ezt a fodrászkellékesben az eladó jobban meg tudja mondani).Valamint még egy lehetőség: ugyanennek a márkának van kivilágosítója is(ez fehér a tincsen)-szerintem ha ezzel összekevered az egyik platina színt,akkor tökéletes hatást fogsz elérni-de erről is kérdezd az eladót,mert én személy szerint még így nem próbáltam.Az tuti,hogy a legjobb minőségű hajfesték,csak egy gond van vele:házban ne fesd,mert rettenetes szaga van,amit szerintem nem egészséges belélegezni.Egyébként 1200ft egy doboz,hidrogénje pedig 250.De simán megér annyit.Nem tudom,mekkora a hajad,de 2 doboz szerintem kell belőle,viszont annyiért már lassan fodrász is megcsinálja neked(akinek egyébként nem kell festéket vinned,de ha akarsz,akkor vihtesz is,gondolom az ár is ettől függ).Remélem segíthettem.

2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia:) már volt olyan a hajam :D azóta már barna vagyok:)
2010. szept. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!